Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős pozitív teszt után halvány?

Erős pozitív teszt után halvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap léptem a 6. hétbe. Múlt héten szerdán egy erős pozitívat teszteltem xepillel. Ma csináltam Romeddel egyet este, és ez halványabb pozitív lett. Látszik a csík, de halványabb, mint a C csík. Tegnap együtt voltunk a párommal. Utána egy picit rózsaszínes folyás volt wc-papíron, utána nem volt semmi. Ma reggel krémes folyásom volt, de ezután se tapasztaltam ilyet. A terhességi tüneteim megvannak. Viszont aggódom amiatt, hogy csütörtökön nem találnak semmit a petezsákban. Nem érzem magam terhesnek, úgy érzem már nincs itt a pici. Tapasztalt már valaki ilyet? Lehet, túl aggódom a dolgokat?


2015. júl. 27. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Még csak nem is ugyanolyan márkájú volt a két teszt. Ne aggódj emiatt.

A rózsaszínes valami aktus után viszont nem jó, azzal én elmentem volna orvoshoz. Említsd meg a dokinak, lehet nem ártana mellőzni az aktust egy ideig.

Egyébként csütörtökön ha még nem töltöd be a 6 hetet, akkor lehet nem lesz még embrió. Majd ne ijedj meg emiatt. Szikhólyagnak lennie kell de embriónak még nem.

2015. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Most vettem észre, hogy félre írtam, a 7. hétbe léptem. A páromnak mondtam, hogy szerintem nem jó ha halványabb, de azt mondja, hogy ne aggódjak, mert lesz gyerek és minden rendben van. Csináltam Romeddel is tesztet 20-án, és annál is halványabb. Ma reggel jelentkezett megjön érzés, illetve amikor kifújtam az orrom, akkor vérzett. Amugy ovulációm most lenne a héten, és ahhoz hasonló folyásom van. Szerintem nem lesz baba, így érzem. :(
2015. júl. 28. 07:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ma reggel nm csináltál 1-tesztet?
2015. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A vizelet koncentrációjától is függ, hogy milyen erős a vonal, egyébként a romed teszt nem a legjobb. Vegyél inkább újra x-epil, ugyanolyan körülmények között csináld meg, mint a legelsőt, ami szép erős lett.


Önmagában az, hogy nem érzed magad terhesnek, nem feltétlenül jelent bármit is, ez nagy mértékben lelkiállapot kérdése, hogy mennyire tudsz ráhangolódni azokban az első hetekben,a mikor igazából nincs róla viszsajelzésed.


ha a terhességi tüneteid megvannak, az jó jel, ha valóban ürülne már a Hcg a szervezetedből, akkor a tünetek is csökkennének, el is múlnának, hiszen azokat a terheségi hormonok okozzák.

2015. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én egy 6 hetes terhes kismama vagyok.Nekem a teszt nem volt erős két csíkos,de mivel nem jött meg így úgy gondolom terhes vagyok.Jövő héten megyek dokihoz,de nekem sincsenek nagyon tüneteim.Néha szagokat erősebben érzem,és a kaja látványa undorral tölt el,de semmi drasztikus tünetem nincs.Nem szabad aggódni,ha elvetéltél volna azt megérezted volna.Akkor megindul a menstruáció azonnal.
2015. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Enyhülnek a terhességi tüneteim. A mellem se fáj már. Tegnap és ma reggel is csináltam tesztet. A tegnapi még erősebb volt. De mai már elég halvány. Szerintem felszívódott a kicsi. Jobb a közérzetem is. A hőmérsékletem is visszacsökkent. Picit görcsöl a hasam, szerintem meg is fog jönni a hétvégére. De holnap kiderül minden, de szerintem biztos, hogy nem vagyok terhes. :(

2015. júl. 29. 06:48
 7/19 A kérdező kommentje:

[link]


A felső a múlt hét szerdai xepil.

Az alsó a ma reggeli.

2015. júl. 29. 07:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért ne gondolj rögtön a legrosszabbra, ezek a vizelet alapú tesztek nem pontosak, függ a vonal erőssége a vizelet koncentrációjától. Holnap mész orvoshoz igaz?
2015. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, holnap reggelre kaptam időpontot.
2015. júl. 29. 08:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, írd majd meg légy szíves, hogy mi volt az orvosnál.....
2015. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!