Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni a székesfehérvári...

Mit tudni a székesfehérvári Sziget utcai 4D-ről?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! Én voltam ott és megfogadtam többet nem is megyek!! nem tartott az egész 12 percig sem!! kifizettünk 11.000.- megkaptuk a teljes felvételt(ott is látszik az mennyi ideig nézegette) meg egy kinyomtatott fotót. kettő kép közül választhattunk egyet.egyáltalán nem voltam megelégedve!!

ezért is mentem Pestre 4D-re.ha rám hallgatsz, menj fel Pestre!! nem fogsz ebben a helyben csalódni!! [link]

tökéletes a kiszolgálás!!! legalább 1 órát bent voltunk, szünetet hagytunk közben!! cd-re írták a 100db képet. ennyiből lehetett választani egy képet, amit kinyomtattak!! Csak ajánlani tudom őket!

Üdv:27.hetes Kismama:)

2008. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az lemaradt, 12000.-ot fizetünk érte!
2008. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi épp ma voltunk. Sok negatívumot nem tudok mondani, kicsit persze olyan, hogy mivel ez az egyetlen ilyen Fehérváron, sok összehasonlítási alap nincs, és ő meg monopolhelyzetben van. Én nem tudom, mennyi ideig tartott volna még a babanézegetés, kb 15 perc után nagyon rosszul voltam, így lett vége. Mi nem kértünk képet, csak dvd-t. Így volt 10.000 Ft. Ha csak arra kell, hogy megnyugodj, hogy a babáddal minden rendben van, mert pl a körzeti nőgyógyász épp hogy csak ránéz, plusz a leendő nagyszülőknek tudod mutogatni, arra nagyon jó.
2008. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon profi volt a fehérvári Sziget utcai 4D ultrahang. Kétszer is voltunk, először amikor megérkeztünk éppen oldalra fordult a gyermekünk, majd a doktor úr, aki nagyon kedves volt mondta, hogy néhány percet sétáljunk, vagy várjunk és próbáljuk meg mégegyszer. Sikerült, tökéletes, makulátlan fotókat készítettek. Másodszorra ugyancsak dr. Bácskaihoz mentünk, aki akkor is nagyon segítőkész, türelmes volt. Ő mindig érthető módon elmagyarázza a dolgokat...szóval ajánlom mindenkinek, megéri...
2009. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek fotó egy magzatról? :S Ráértek...
2010. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 melcsiboszi ***** válasza:
Utolsó hozzászóló, vártál már babát?
2010. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szunyabt válasza:
mekkora bunkó
2011. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!