Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Has szurkálás úgy hogy a...

Has szurkálás úgy hogy a hüvelyembe is kisugároz ez nem vetélés jele?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8 hetes terhes, az első babám elvesztettem 9 hetesen minden jel nélkül, most meg szurkál a hasam úgy hogy kisugároz a hüvelyem felé, beszéltem a dokimmal hétfőre kaptam is időpontot megyek hozzá. aggdogok.
2015. aug. 1. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha az orvos nem tudott rá látatlanban válaszolni, tőlünk mit vársz?
2015. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudod ha baj lenne, a dokid azt mondta volna, hogy menj ügyeletre. De ha aggódsz megér egy látogatást.

Magnéziumot eleget szedsz? Ilyen nekem is volt, emeltem a magnézium adagomat, rendben volt minden.

2015. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kedves első hozzá szóló pl azt, hogy más tapasztal-e esetleg ilyesmit!!

Második hozzá szóló köszönöm a válaszod akkor veszek be még magnerotot.

2015. aug. 1. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,teljesen normális. Nekem is sokszor volt ilyen és a védőnő is meg a doki is azt mondta,hogy amiatt érzed a méhedben ezt,mert nő a pici és tágul a méhed. A hüvelyedbe pedig a méhedből sugárzik át. Később majd amiatt nyilallhat a hüvelyed,mert nyomni fogja a kicsi súlya. Ez persze majd csak akkor lesz amikor már olyan 30 hetes körül leszel,akkor lesz 1-1,5 kg körül,attól függ,hogy milyen ütemben gyarapszik a súlya. Akkor van gond,ha görcsölsz és/vagy vérzel,pecsételő vérzésed van. Ahogy írták,csak meg kell emelni a magnézium bevitelt. A magnerot nagyon jó,vagy a magnézium-citrát. MagneB6--ot viszont ne szedj,abban nagyon kevés magnézium van ami tényleg fel is szívódik.
2015. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet anno zavartalan terhesség mellett
2015. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hozzászóló nagyon rendes vagy köszönöm! Megpróbálok megnyugodni, és persze nem idegeskedni a doki is azt mondta ne idegeskedjek. de aki már elvesztett egy babát, az tudja mit érzek pont most mikor közeledik a 9 hét! az első terhességemből maradt magnerot a dokim azt mondta nagyon jól felszívódik szedtem de most le is pihenek! köszönöm a segítséget!
2015. aug. 1. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Más is érzett-e ilyet... nézd, nekem egyszer nagyon fájt a térdem, kiderült, hogy ízületi gyulladás. Némi gyógyszerrel tökéletesen rendbejött.

Egy ismerősömnek is nagyon fájt a térde. Mire orvoshoz jutott és kiderült, hogy vírusos agyhártyagyulladás, addigra nem tudtak segíteni rajta.


Ha ennyire egyszerű lenne tünetek alapján bármit diagnosztizálni, az orvosi egyetemeket is bezárnák.

2015. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is van ilyen, sőt görcsök is vannak néha, a hüvelyembe is kisugárzik néha a szúrás, de ez teljesen normális, ne ijedj meg! :)
2015. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nincs mit! Tudom,nekem 2 vetélésem is volt,ráadásul azt sem tudtam,hogy terhes vagyok. Mindkét alkalommal csak azt láttam,hogy eltávozott a petezsák.
2015. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!