Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fölött picivel...

Szeméremcsont fölött picivel középen mintha egy mini telefon rezgett volna, ez lehetett a baba?

Figyelt kérdés

Nem tudom ennél jobban leírni még sosem éreztem ilyet, mintha belülről rezegne egy kis telefon. Menzesz szerint 12 hetes vagyok, ennyire korán még elvileg nem is lehetne érezni, vagy mégis?


Vagy a méhszalagok nyúlnak? A bélmozgásokat felismerem, ez teljesen más érzés volt.



2015. aug. 1. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mini telefon xddd


Hanyadik baba? Elvileg tényleg nem de hallottunk már csodát, én nem szoktam kételkedni meg kötekedni. De ha a baba, akkor egyre sűrűbben érzed úgyis szóval idővel kiderül.

2015. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Csak rövid ideig éreztem párszor egymás után, itt írták többen, hogy szárnyrepdesésre is hasonlíthat, csak annál erősebb rezgést éreztem, mint egy mini telefon:D


Első baba. Ha nem ő volt, akkor nem tudom mi lehetett, ha va valakinek van tippje, szívesen veszem:) Tudom én is, hogy "hivatalosan" a 16. hét körûl szokták először érezni, vagy még annál is később, meg is lepődtem.

2015. aug. 1. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. Valamit éreztem 13 hetesen de gyorsan elkönyveltem, hogy nem a baba. Pont az UH napján volt, miután láttam mozogni a picit. Utána két és fél hétig semmit nem éreztem, így ez el is dőlt, hogy nem a baba volt akkor. :) De hogy mi lehetett... Bélmozgást másnak gondoltam.. Tényleg fogalmam sincs.

Aztán mikor tényleg őt éreztem, abban sem hittem. Majd két nap múlva megint. Aztán egyre sűrűbben éreztem, így már azért tudtam, hogy ő.

1-es voltam.

2015. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hihi, akkor nem csak én vagyok, aki furákat érzékel.Én meg úgy érzem, mikor egy labda pattan egyet a hasamban lent a szeméremcsont környékén. Valószìnū a hólyagomba rúg bele ilyenkor. Biztos h a baba nekem, már 21 hetes vagyok. Hasamon nem érzem még, de valószínū azért mert mellsõfali lepényem van. Ha amit te érzel, akkor a baba, ha többször is érzed. Egyébként elképzelhetõ ha nagyon vékony a hasfalad.
2015. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
legkorábban 16.héttől érezhető a babamozgás...
2015. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!