Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esetleg vkinek felvétele...

Renata_27 kérdése:

Van esetleg vkinek felvétele babája szivhangjárol? Nagy segítség lenne ha átküldené.

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném...így tudnám meg a legegyszerűbben h jot hallok-e...email:smileyka26@gmail.com
2015. aug. 2. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Egyszer elég megkerdezni. Amúgy meg Google

2015. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Yutube :)
2015. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Higgadj már le! Elhiszem, hogy félted a babádat, de ezzel a stresszel csak ártasz magatoknak. Majd az orvos vagy a védőnő meghallgatja a szívhangját. Jó neked, hogy ezzel sokkolod magad?
2015. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értelek, nekem először 22. hetesen nézett a védőnő szívhangot és még akkor is figyelmeztetett, hogy nem biztos, hogy megtaláljuk (nem újfajta készülékük van). Áruld el nekem, miért jó, hogy ezt nézegeted (hallgatod)? Én direkt nem vettem ilyen cuccot, hogy egyel kevesebb dolog legyen ami stresszel. És ha jól látom, te már a második kérdésedet teszed fel ezzel kapcsolatban...szerintem használd ki a hétvégét és inkább pihenj egy kicsit, neked is jobb és a picinek is!
2015. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben igazad van:)Köszi:)
2015. aug. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!