Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák segitenetek?

Cicamica123 kérdése:

Kedves kismamák segitenetek?

Figyelt kérdés
Megkerlek leirnatok tapasztalataitokat arról hogy ki hogyan vette észre hogy terhes? Sokat segitenetek. Az én történetem picit furcsa de leírom. 2 honapja próbálkozunk a parommal és nagyon szeretnénk babát de annak ellenére hogy fiatal vagyok nem maradtam terhesen... Azóta is jár a mestruaciom, rendes időben megjött most is...de sokkal kevesebb mint máskor eddig tartott 7 napot most meg már a 3.napon tartok és majdnem semmi sem jön...már egy tucat tesztet csintam és mind negatív az orvos azt mondta lehet gyerekem egesseges vagyok de meg nincs semmi a pocimban. Ennek ellenére 2 hete már rosszulletek gyotornek és hanyok is. Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

2015. aug. 2. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött, és a tesztek negatívak, nem vagy terhes. Próbálkozzatok minden hónapban peteérésed környékén. 13 hetes kismama
2015. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, kérdésedre nem válaszoltam. Mikor egy hete késett a mensim, akkor csináltam tesztet ami pozitív lett.
2015. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Picit azért aggódok mert más Ojan könnyen terhesen marad és azért megvan bennem a kérdés hogy en miért nem
2015. aug. 2. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy terhesen marad? Esetleg teherbe esik, nem? 2 hónapja próbálkoztok, mit vársz? Mások évekig próbálkoznak mire sikerül. Ha peteéréskor vagytok együtt, akkor is csak 30% hogy teherbeesel. Ne most aggódj, ráérsz másfél év múlva, ha addig nem sikerül. 2 hónapja próbálkozol, 2szer nem sikerült, mi a gond? Nagyon keveseknek sikerül elsőre.
2015. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 hónapig próbálkoztunk mire sikerült, eldöntöttük hogy ha 1 évnél tovább tart akkor kivizsgálásra megyünk mind a 2en.

Az én esetem nagyon fura, Május és Juniusban nem volt menzeszem, a dokik nem láttak semmit. Elmentem egy másik dokihoz Juliusban akkor látott vmit ami 4mm. Ha terhesség akkor 3-4 hetes. Mára már 9 hetes és 15mm a picike. Akkor teszteltem mikor a doki azt mondta hogy ott az a 4mm-es "valami" ami lehet terhesség is.

2015. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!