Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok...

Lehetséges hogy terhes vagyok ha menstruálok és a doki is azt mondta hogy rendes menzes, vagy csak beképzelem a terhességet?

Figyelt kérdés
Július 5.- én volt egy pecsételő vérzésem, tüneteim is vannak és a hasam is érzem hogy nőtt, domborodik kifelé, de megjött és amikor elmentem orvoshoz le ordította a fejem h ez csak egy rendes menzes. Kb 4 hetes terhes lehetek. A párom is érzi a változást a hasamon.
2015. aug. 2. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felpuffadtál valamitől
2015. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de amúgy csinálj terhességi tesztet, az majd meggyőz, hogy nem vagy az.
2015. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet érezni a hason a 4 hetes terhességet, főleg nem a párod nem érzi. Ilyen nincs. Tesztelj, ha elmúlt a mensid.
2015. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyomor beteg vagyok tudom mi az a puffadás Köszönöm
2015. aug. 2. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet híztál kicsit. Én 7 hetes terhes vagyok de semmi sem látszik a hasamon, csak a melleim nőttek.
2015. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
12 hetesen alig van pocim, ne legy mar ennyire ostoba. Ha menstrualsz amit a doki is megerosit, NEM vagy terhes, ennyi, mi kell még hogy elhidd?
2015. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A menstruáció ideje alatt is lehet puffadás!

És 4 hetes terhességtől nem nő egy anyuka hasa! Sőt, petezsák is inkább 5 hetesen van általában, és ott pár milliméterről beszélünk!

Tudod mikor látsz konkrétan a babával összefüggő változást a hasadon? Kb. 3 hónapos terhesen!

És pecsételő vérzés is bármitől lehet!

Ha rendes menzeszed van, akkor nem gondolnám, hogy terhes vagy.

De mivel nagyon korai terhességnél előbb lesz pozitív a teszt, minthogy orvos lásson bármit is, így csinálj egy tesztet, hátha az meggyőzőbb lesz, de ha negatív, akkor hidd el, hogy nem vagy terhes!

És csak hogy tudd, én is gyomorbeteg vagyok, és kismama is voltam. És van, hogy menstruáció ideje alatt nagyobb a hasam. Nem érzem puffadásnak, viszont szemmel láthatóan olyankor valamivel nagyobb a hasam, ami a menzeszem elmúlásával vissza is áll az eredeti állapotára!

2015. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
júúj
2015. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Amikor a hasamra gondoltam, nem azt mondtam hogy akkora a hasam mint egy 6 hónapos terhesnek, keményebb és mint ha be lenne duzzadva...

Nem nem volt meg rendesen...

És nekem általában a puffadás nem a méhemnél, ha nem a gyomor szájnál jelentkezik, és menstruációtól függetlenül...

Köszönöm még egyszer a válaszokat.

Megcsináltam 2 tesztet, mind a kettő pozitív eredményt mutatott.

Vagy a teszt is hazudik vagy nem tudom...

2015. aug. 3. 10:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez èrdekes:)
2015. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!