Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz lenne? Vagy csak...

Magzatvíz lenne? Vagy csak folyás?

Figyelt kérdés

mai ahogy ültem azt vettem észre,hogy jobban "olyan" vagyok mint szoktam.raktam be papírzsepit,de már nem is jött semmi,viszont a bugygim eléggé olyan volt. sok a folyásom,de idáig inkább fehér most viszont inkább átlátszónak tűnik.Megszagoltam,de fölösleges,mert a folyásomnak sincs szaga,ennek sem volt.14 hetes vagyok,előfordul, hogy magzatvíz?minden eredményen eddig tökéletes volt,kedden voltam uh-on ott sem volt semmi baj,éreznék valami fájdalmat vagy bármi furcsa dolgot? Nem fáj egyáltalán a hasam,jól vagyok. a magzatvízem normális,nem sok,nem kevés.

több jött volna ki,ha az lenne?

az orvosom szabadságon van. az ügyeleten ha ezt elmondom foglalkoznak velem? vagy túl aggódom?

2 hét múlva kéne mennem uh-ra


2015. aug. 2. 14:22
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést a hibákért,csak megijedtem
2015. aug. 2. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben az időszakban igen gyakori a bővebb vizes folyás.

A terhesség velejárója.

Persze, ha nagyobb lenne a mennyiség, és nem elég egy tisztasági betét, akkor menj be ügyeletre.

2015. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezik egy olyan tesztbetét, ami kimutatja, hogy van-e magzatvíz szivárgásod. Loritan a neve. Nézz utána a neten.

Patikában tudsz venni, ha nincs semmi baj, akkor is megnyugszol.

2015. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. aug. 2. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez folyas. A terhesseg elorehaladtaval ez meg csak ijesztobb lesz...Nekem is van es volt is olyan, hogy egesz delelott semmi, aztan du hirtelen elontott egy nagyobb mennyiseg. A fraszt hozta ram. Most is van ilyen. Viszont ahogy megszarad nekem foltot hagy, ebbol tudom h folyas. Meg szerintem ha magzatviz szivarog, az nem all el. Vagy ujra jon egy nagyobb mennyiseg egy ido utan. Szerintem figyelgesd azert magad, de azert ezen ne stresszelj ;) 37hkm.
2015. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél Loritan betétet! Nagyon drága, és sok esetben akkor is pozitív eredményt ad, amikor nem magzatvíz folyik.

A leírtak alapján azt mondom, inkább folyásod van, de inkább menj be reggel egy gyors vizsgálatra ha nem vagy biztos a dologban.

2015. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!