Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a vesém! Ez már végig így...

Fáj a vesém! Ez már végig így lesz? 32 hkm

Figyelt kérdés
Vizelet negatív, urulógián se találtak semmit. Lerendeztek annyival, hogy nyomja a méhem. Amit el is hiszek, volt már vesemedence gyulladásom, görcsölt kegyetlenül. Állítólag a kő is görcsöl. Ez inkább húzódik vagy nem tudom hogy írjam le, egyáltalán nem görcsös a fájdalom jellege. Ha ülök, akkor a legrosszabb. Más is járt így? Elmúlt idővel? Ugye nem lesz még ennél is rosszabb?
2015. aug. 2. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Discopáthia, ischiász és hasonlók.
2015. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 14 hetesen fekudtem 5 napig korhazban vesegorccsel. Azt hogy volt e kovem nem tudtak megmondani, mert az uh nem tud olyan pontos kepet adni mint a rontgen, azt meg ugye terhesen nem lehet. Mondjuk nekem a vizeletemben vert is talaltak, eloszor holyaghurutra gyanakodtak, majd amikor begorcsoltem, akkor tudtam, hogy vese, mert elotte nekem mar tobbszor kovem es gorcsom is. Igy felismertem a fajdalmat. Valoszinu a novekvo mehem nyomta a vesevezeteket, de azota szerencsere nem fordult elo tobbet, borzaszto volt. Viszont nalad, hogy negativ minden, nem gondolnek kore es gyulladasra. Lehet csak rafekudt valamidre a baba es azert huzodik. Ha a vesed fajna hidd el, hogy megerezned, mert iszonyu fajdalom. 37hkm
2015. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen 2-es, vesemedence gyulladással kórházban voltam, üvölteni tudtam volna, hogy hozzanak valamit, mert nem bírom. Szóval el is hiszem, hogy nincs semmi baja, de azért egy kicsit kellemetlen, remélem nem marad így végig.

2015. aug. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!