Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legviccesebb szituác...

Mi volt a legviccesebb szituáció, ami miatt a terhesség alatt elsírtad magad, és hanyadik hétben voltál akkor?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Kb 22 hetesen amikor tudatosultam a szomorú ténnyel, hogy már bezárt a lángosos. Most a fejem fogom rajta de akkor tényleg rossz volt.
2015. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Macskaeledel reklámon....
2015. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

:D

2-es, hány hetes terhes voltál akkor?


Köszi a válaszokat, jöhetnek még!

2015. aug. 2. 20:03
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
12 hetes :)
2015. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Szinte macskaeledel reklam, egesz pontosan ez:

[link]

😃 en is 12 hetes terhes voltam kb😊

Rajtam rohogott az egesz csalad, jott a reklam, es zokogtam😃

2015. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
17 hetes vagyok, mindenen bőgök. Nem tudok megnézni egy filmet, nem tudom végignézni a híradót, nem tudom elolvasni a facebookon a hírfolyamot. Meglátok egy kóbor kutyát és már azon is.... szóval durva.... :)
2015. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Bambi című mesefilmen, pedig láttam már előtte, tudtam h lelövik az anyukáját. Aztán onnantól kezdve már minden filmen, vígjátékon is:) Utolsó 1-2 hónapban nem mertem nézni semmit.
2015. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

bundáskenyér evés közben 8-9 hetesen

annyira felidéződtek bennem a régi, gyerekkori emlékek, amikor még a szüleim csinálták a bundikenyeret vacsira teával, hogy szó szerint zokogtam :)

2015. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudtam kinyitni a Túró Rudi zacskóját, elkezdtem sírni. Párom épp jött haza, azt hitte valami baj van. Mondjuk számomra akkor az volt a világ legnagyobb kínja. Utólag azóta is azon nevetünk, hogy mennyire lökött voltam a hormonoktól. :D

30 hetes voltam amúgy.


Azon is elbőgtem magam ekkortájt, hogy haza kellett vinnem kocsival a nagymamámat egy családi ünnepségről.

Ja, és egyszer párom nyers szalonnát hozott a boltból, eddig én főttre vágytam...hát ezen is sírtam, ahelyett hogy megfőztem volna. :)


Második terhességemmel elkerültek a "sírós hormonok". Nincs is jó sztorim. :D

2015. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Egész nap dolgoztam és majd meghaltam a kedvenc pizzámért. Hivogattam a férjemet, hogy hozzon, de ö is dolgozott. Majd pár orával késöbb megjelent egy pizzásdobozzal. Örömömben majd elbögtem magam, hihetetlenül örültem. A munkatérsaim hihetetlenül röhpgtek, mert amugy pizzériában dolgoztam. Mikor kinyitottam a pizzásdobozt, elbögtem magam. Ott volt a kedvenc pizzám elöttem, egy marék moslék képében. Az egész egy nagy maszlag volt, mivel autonk nem volt még akkor és a férjem motorral hozta el. Életemben nem voltam még olyan csalodott. Mindegy, azért megettem :D 25 hetes lehettem.
2015. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!