Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és stressz?

Terhesség és stressz?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon szorongó alkat vagyok és az életem mostani fázisában vannak még erre rásegítő problémák is, amik nem oldódnak meg egyhamar (anyagiak pl., hitel, stb.)

Viszont nemsokára szeretnénk gyereket.

Kicsit aggódom, mert sajnos sosem tudtam semmit könnyen venni, sokat idegeskedem, szomorkodom, ha gond van és ez nagyon nem tenne jót terhesség alatt. Az a kérdésem, vajon lehetséges-e olyan, hogy mondjuk hormonálisan vagy valahogy "belülről" azért a Természet segít egy picit és ha terhes lennék, akkor talán csökkenne ez a hajlamom?


2015. aug. 2. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem de úgy tudom citromfű tea enyhe nyugtató hatású és szabad inni terhesség alatt.

És kismamajóga is lehetőség, meg tud nyugtatni sok másik előnyével szemben.

2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem áltatlak. Jellemzően a terhesség inkább erősít ezeken a problémákon, sőt a hormonok azt is labilissá tehetik, akinek egyebkent semmi baja.


Rendezd a problémáidat lehetőleg még terhesség előtt!

2015. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!