Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 hetes kismamák ti is...

32-33 hetes kismamák ti is szenvedtek álmatlanságban?

Figyelt kérdés
fáradt vagyok de még sem tudok aludni,pihenni,vajon ez miért van így?!
2015. aug. 3. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok ugyan, de én is rosszul alszom. A hasam a sok pisilés miatg éjszaka. Rossz álmok, hormonok, gondolom stressz a szülés közeledte miatt. Én ezeknek az összességének tudom be az álmstlanságot.
2015. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ekorul kezdodott, es mai napig tart. Csak azt tudom irni hogy kitartas! :) 37hkm
2015. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb 27 hetesen kezdődött. Aludni el tudok könnyen de óránként felkelek, egyáltalán nem pihenteto az alvás. Ráadásul annyi hülyeséget összeálmodok, hogy már fáj néha.

32 hkm

2015. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, kb 4 hete alig tudok aludni, ha sikerül, akkor a 3 éves lányomra kelek:S Rooibos tea segít egy kicsit, minden délután iszok egy nagy bögrével.

Bocsi, hogy visszakérdezek, ha túlságosan off, ne válaszoljatok, de nálatok is megjelentek furcsa álmok? Nem mindig rémálmok, de nagyon rég volt, hogy olyan jót, szépet álmodtam volna, amitől jó kedvem van reggel.

2015. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nàlam nincsenek rossz àlmok :) de viszont kihat az egész napomra ez a kialvatlansàg :(
2015. aug. 3. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, én hajnalban álmomban véreztem :( rengeteg rémálom, majdnem minden második nap. Ha nem ennyire gáz, akkor csak fura. Szép álom nekem sem volt egy ideje.
2015. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam elég hullámzó a dolog. Egyik este jót alszom, akár 8-10 órát is, de aztán meg olyan is van, hogy szinte csak vergődök egész éjszaka és várom, hogy világosodjon, mint pl most éjszaka! Ráadásul a savam is kikészít! 32 hkm
2015. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!