Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet azt csinálni, hogy a...

Lehet azt csinálni, hogy a helyi sztk-ba járok terhesgondozásra, de a 36. héttől, amikor elkezdődik a ctg/nst-re járás, akkor egy olyan kórházba jelentkezek be, ahova amúgy nem tartozok, de ott szeretnék szülni? Nincs fogadott doki.

Figyelt kérdés

Tehát ha nincs fogadott doki, bemehetek a kórházba (ahova nem tartozok területileg), szülhetek ott?

Köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 7. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülni ott szülsz ahol akarsz,ez tuti,de abban nem vagyok biztos,hogy nst-t csinálnak-e"új"helyen beutaló nélkül.

37h.km.

2010. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csak ott szülhetsz ahova tartozol.

Ha pl.van fogadott orvosod akkor kell írJon egy papírt hogy ha esetleg mentő vinne akkor oda vigyenek ahol az orvosod van egyébként kizárólag oda visznek ahova tartozol.

2010. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz bárhová szülni, tehát nst-re is. Én ugyanígy csináltam, és senki nem kérdezte, mit keresek ott.(ahová "tartozom körzetileg", az nem bababarát kórház) Nem volt fogadott dokim, egyszerűen kértem egy időpontot nst-re, és onnantól abba a kórházba jártam, majd szültem az ügyeletesnél, aki aztán minden nap meglátogatott a csecsemőosztályon! Nem bánom, hogy többet kellett utazgatnom.
2010. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, bemégy, bejelentkezel a szülészeten vizsgálatra, és ennyi. Azt a kórházat választod, amelyiket csak akarod. Sőt ha doki kell, hogy lásson, azt is meg tudod ott ejteni.
2010. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak!

Ahova helyileg tartozok kórház, ott semmiképpen nem szeretnék szülni, viszont a terhesgondozást itt a közelben szeretném intézni. Ezért gondoltam, hogy az utolsó hónapban máshova járnék.

Még egyszer köszönöm!

2010. márc. 7. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Bárhol szülhetsz és bárhol készítenek nst-t.

Én is pont ebben a cipőben járok mint te.

2010. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így csináltam és semmi gond nincs. Első alkalommal a ctg-n megkérdezte a szülésznő hogy először vagyok-e itt (mert nem látta a gépben az adataimat) mondtam hogy igen, de semmi probléma nem volt, nagyon kedvesek voltak.
2010. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!