Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sürgős! Mit csináljak?

Sürgős! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van hogy teljesen kivagyok ,a székletemben cérnagilisztát találtam és nagyon aggódom hogy baja lesz a kicsinek 24 hetes vagyok!

Azt sem tudom kihez forduljak a terhesgondozó orvoshoz vagy háziorvoshoz vagy a védőnő?

egyáltalán tudnak erre gyógyszert adni hogy terhes vagyok?

olvastam hogy fertőtlenítés azokat elkezdtem (ágyneműt mosok meg fertőtlenítek....

nagyon félek neten egyik azt írja hogy ártalmatlan csak kellemetlen a másik meg hogy árt ,nagyon félek és szégyenlem is :(

adjatok tanácsot kérlek!


2010. márc. 8. 11:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a picinek nem lesz baja tőle. Egyél sok hagymát, az kihajtja "őket" a bélrendszeredből.
2010. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a háziorvosod!!!EZT NEM KELL SZÉGYELNI!!!Biztos vagyok,hogy tudnak segíteni ez nem is kérdés!!!NYUGI!!!
2010. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenre semmi okod, bárkivel előfordulhat! Akár gyümölccsel, zöldséggel megkaphattad...A babára egyelőre nincs semmi hatása, hisz a te beleidben van, ő steril egészen addig, míg megszületik. Hívd fel a védőnőt, ő megmondja, mi ilyenkor a teendő. Gondolom, kapsz valami bélfertőtlenítőt a háziorvostól. Nyugi! Nem lesz baj, csak nagyon figyelj ezentúl a megfelelő étkezésre, hogy a baba megkapjon minden, számára fontos anyagot!
2010. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Szerintem nyugodtan említsd meg a védőnőnek is, ő legalább majd megnyugtat, hogy nem lesz baja a picurkádnak.
2010. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

anyira kivagyok csak sírok nagyon félek hogy baja lesz azt sem tudom hogy kaptam el se kutyánk se macskánk mindig fertőtlenitővel mosok kezet:(

köszönöm

2010. márc. 8. 12:01
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az aggódással és ijedelemmel többet ártasz a babának, mint a cérnagiliszta, szóval nyugodj meg, nem lesz baj, és tégy úgy ahogy előttem javasolták, hívd fel a háziorvost, védőnőt.
2010. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Ne tehetetlenkedj már, (bocs), hanem hívd fel az illetékest, ha ennyire meg vagy ijedve. Mi itt úgysem tudunk megnyugtatni, ahogy látom...
2010. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy hasonló kérdésre egy orvos válasza: [link]
2010. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Azonnal menj a háziorvosodhoz, ne itt kérdezgess. Majd az orvos megmondja lehet e baja a picinek. Elnézést de barom aki kérdezget ahelyett, hogy cselekedne a gyerek érdekében.
2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

már felhívtam a védönöt azt mondta hívjam a dokit 1 től van ,közben mivel mi még otthon járunk orvoshoz anyu elment és az csak mosolygott hogy nem lesz semmi mert az a végbélben van és nem lehet rá gyógyszert szedni de beszéljek a nődokival is!

most majd hívom

2010. márc. 8. 12:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!