Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhesen a "kinaradt...

Pár hetes terhesen a "kinaradt" menstruációm megjött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kimaradt a menzeszem ezért csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Voltam orvosnál aki beutalt ultrahangra, péntekre. De tegnap óta iszonyatos görcseim vannak és ma arra ébredtem hogy nagyon erősen menstruálok. Spontán vetélésem volt? Menjek vissza a nőgyógyászhoz amint tudok vagy várjam ki a pénteket és majd az ultrahang megállapítja, hogy mi történt?

#menstruáció #megmarad a magzat
2015. aug. 9. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintm menj el MOST orvoshoz!

Vsz spontán vetélés, de lehet még nincs veszve minden. Én nem várnék péntekig...

2015. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vetelsz. Sajnalom. Azert bemennek a korhazba.
2015. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azonnal ügyelet. Lehet vetélés; de lehet hematoma is, stb. Mindenesetben, ha van mit menteni, azt időben el kell indítani. Orvos tud csak megfelelő tájékoztatást és segítséget nyújtani.
2015. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem biztos a vetélés, de jobb azonnal orvoshoz fordulni vele. Majd írj, mi volt.
2015. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Voltam dokinál aki továbbított ultrahangra. Ott azt mondták elvetéltem és "szerencsémre" egyben kijött az egész magzat így nincs szükség utólagos beavatkozásra.
2015. aug. 10. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(
2015. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!