Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség szülés közben/után...

Terhesség szülés közben/után lehet köldöksérv?

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem, hogy a köldököm dudorodik egy kicsit ki. Ma már fáj is, körülötte is. Holnap megyek orvoshoz. Mit csinálnak vele ha sérv? Kijöhet szülés terhesség alatt? Első simán született 2 éve a második császárral 3 hónapja.
2015. aug. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

terhesség alatt az is normális, ha kifordul a köldök és valszeg körülötte kezd szakadni (repedni) a bőröd

kenegesd olajjal

ne képzelj be rosszakat, aminek szerintem elhanyagolható az esélye

2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszolót cáfolom, jó esély van rá.

Műtét az egyetlen megoldás, máshogy nem tudják zárni. Nekem is kijött, pár hónapja műtöttek, még a szétnyílt hasizmomat is összevarrták. Maga a műtét nem nagy cucc, ha csak sérvet kell műteni, akkor 10 perces rutinműtét, 2-3 öltéssel a köldök körül.

Az első nap segítséggel keltem fel és összegörnyedve mászkáltam, de egyre jobb lett napokon belül.

Haskötőt kell hordani és emelni nem szabad 4-6 hétig.


Fájni az első nap fájt volna, de akórház bőkezű volt a fájdalomcsillapítókkal, így nem fájt.

2015. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!