Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-hetes terhes vagyok kb 1...

35-hetes terhes vagyok kb 1 hónapja nagyon betagadt a kezem és a lábam. Szülés után ez vissza fog állni vagy ez a hízás miatt van?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt vettem egy cipőt most viszont egyáltalán nem tudom hordai olyan minta 2 számmal kisebb lenne! Ez szülés után vissza áll? terhességet 58 kilóval kezdtem most vagyok 70kg! Úgy veszem észre, hogy nem vizes a lábam mert ha megnyomom nem marad ott a helye!
2015. aug. 20. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszaáll. Csak víz.
2015. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is nagyon vizesedtem, az ujjaimat alig tudtam behajlítani. A 35 hetre meg is szültem. 52 kg al szüles utan 45 kg voltam ennyi volt a víz a baba meg minden utana meg ment le 2 kg es allandóan pisiltem vagy 3-4 percig alig alt el. Nem tudom így tavozott az a sok víz. Nagyon kellemetlen tudom kitartas!
2015. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!