Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama vagy...

Van itt olyan kismama vagy anyuka, aki rögtön a fogamzásgátló abbahagyása után esett teherbe? (nem hagyott szünetet)

Figyelt kérdés
Milyen volt a terhességed és a babád? Egészséges?
2010. márc. 10. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak öt hónap múlva sikerült teherbe esnem, a barátnőmnek 3 hónap kellett, pedig nem védekeztünk. Makk egészségesek a gyerekek.
2010. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen én így jártam. Azt mondta anno a nagy tudású orvosom még legalább két hónapig védve vagyok. És az első hónapban már terhes lettem. Megtartottam! Imádott lányom már azóta felnőtt lett. Annyi volt a mellékhatása, hogy szőrös háttal született, de az szépen letisztult róla.
2010. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én szeptemberben hagytam abba a gyógyszert és már októberben teherbe is estem.Bár én a 6.héten bevéreztem de nem hozták összefüggésbe a gyógyszerrel.22 hetes km.
2010. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az elso lanyomnal augusztusban vegen hagytam abba a gyogyszert, okt. 17-en 4 hetes terhes voltam. Azota mar 10 eves, gyonyoru, egeszseges, nem volt problema.
2010. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs! Augusztus vegen. :)
2010. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm évekig szedte, aztán közvetlenül az esküvő előtt leállt vele. A nászútról már hárman jöttek haza. :-) Ma egy egészséges, 2,5 éves kisfiú anyukája, és ismét terhes.
2010. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Évekig szedtem a gyógyszert.Novemberben hagytam abba, decemberben derült ki, hogy terhes vagyok. Az orvos azt mondja, hogy nem lehet semmi baja a babának. Most 18 hetes kismama vagyok.
2010. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én az abbahagyást követő 2. hónapban lettem várandós. A terhességem problémamentes, az eddigi vizsgálatok alapján minden rendben van, remélem születése után is úgy lesz. Egyébként azt mondják ezek a mostani tabik már nagyon alacsony hormontartalmúak, és nem kell "tisztító kúrát" tartani.

36 hetes km

2010. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A sógornőm fogamzásgátló szedése mellett esett teherbe, azóta már meg is szült, teljesen egészséges a kisbabája!
2010. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm abbahagyta a gyógyszert, egyből terhes lett. Sajnos nem volt szívhangja a babáknak (ikrek lettek volna), megműtötték a lányt. De pár hónap után újra terhes lett, most már szép egészséges 3 hónapos babája van.
2010. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!