Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukak akiknek mar van 3...

Anyukak akiknek mar van 3 gyerkocuk! Tenyleg hamarabb szuletik a harmadik baba?

Figyelt kérdés
Nem regen olvastam a neten, hogy a 3. baba a statisztikak szerint hamarabb szuletik, foleg ha az elozo szules 2-3 even belul volt. Akkor nem sokat foglalkoztam vele, de ma a szulesznom azt mondta, jobb ha minden ossze van csomagolva a 36-37. hetre legkesobb, mert hamarabb indulhat a szules. Azzal indokolta, hogy a meh es a mehtarto szalagok mar nem olyan rugalmasak, megnyultak. Van akinek tenyleg hamarabb jott emiatt a babaja?
2010. márc. 10. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Na erre én is kíváncsi vagyok,mert a harmadikat várom,de a második babám se jött elöbb.
2010. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Első vagyok.

Miért nem válaszol senki?

Nincs itt egy nagycsaládos sem? :)

Pedíg érdekelne nagyon,tudjam,hogy készüljek.

2010. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én is nagyon-nagyon kíváncsi lennék a válaszokra, mert mi is most várjuk a harmadikat:) Most vagyok 35 hetes, de nekem kezdettől fogva az az előérzetem van, hogy hamarabb fog érkezni a kisfiunk! Pedig ezelőtt mindkét lányomat túlhordtam három nappal! Kíváncsi vagyok most hogy alakul!
2010. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm a 3. babáját otthon szülte meg a fürdőkádban (nem tudom hány hetes volt). Olyan gyorsan rátörtek a tolófájások (nem voltak előtte sima fájásai), hogy mire kiért a mentő (15-20 perc), addigra ő megszült. A mentősök vágták el a köldökzsinórt, és úgy vitték be őket együtt a kórházba.

Így el tudom képzelni, hogy a harmadik hamarabb és gyorsabban jön :)

2010. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Húúú utolsó,ez azért durva!

Én nem szeretnék így szülni,inkább lassan de biztos kezekben:)

Amúgy nem jól értetted a kérdést.

Mi arra vagyunk kíváncsiak,hogy hetekben korábban jön-e a harmadik baba.

Nem gyorsaságban:)

2010. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Értettem a kérdést, hogy a hetekre kíváncsiak :) Csak gondoltam, leírom ezt a sztorit :) mert elég izgalmas :)
2010. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Első fiam 40+5 nap beindult,lányom:40+1 nap beindult,harmadik baba 40+2 nap inditották.
2010. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én ráhúztam a 3.-kal is majdnem egy hetet, de viszont nagyon gyorsan meglett, most újra babás vagyok hát nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogy lesz.
2010. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés téleg jó!Én is most várom a 3.babánkat!A másik két fiamat túlhordtam!Most az orvos aztmondta,hogy szerinte hamarabb meglesz a baba,mint a kiírt időpont.Nagyonkiváncsi vagyok hogy igaza lesz e az orvosnak!25+4h kis mama
2010. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
kereken 38.héten 16 óra vajudás után...
2010. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!