Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen kapcsolatban voltato...

Ti milyen kapcsolatban voltatok anyósotokkal és apósotokkal, amikor terhesek voltatok? Engem kikészítenek

Figyelt kérdés
Hála istennek nem egy országban élünk,de azért viszonylag gyakran látom ōket, mert mi is elég gyakran járunk Magyarországra, és ōk is jönnek hozzánk. Az após egy igazi fa.szfej, állandóan mindenre kötekedik, mikor vendégségbe jön hozzánk (kicsi a nappali,kényelmetlen az ágy [holott mi mentünk le a nappaliba a kanapéra], ronda a kertünk, recseg a padló,sz.ar a net), akármit kap tōlünk vagy akárhova visszük ōket soha egy köszönöm, vagy ilyesmi. Emelett egy bunkó, a testvéremet 'gusztustalan' és egyéb jelzōkkel illeti, a macskámat ki akarta itthonról dobni, mert koszos (havonta van állatorvoshoz vive rovarok ellenōrzése és irtatása miatt, mellesleg mindig fürdetve van), olyan megjegyzèseket tett,hogy kitöri a macskám nyakát, az öcsémre hogy elkényeztetett és soha nem fog megkomolyodni, stb. egyszóval roh.adék. ja, az volt a legjobb, mikor idehozott 4 zacskó csipszet, és mertem megkóstolni,és beszólt,hogy én szilvát egyek,meg hogy nem kéne folyamatosan csipszet meg félkész ételeket ZABÁLNI (nem szoktam,csak nagyon ritkán). nem bîrom elviselni,félek,hogy egyszer nagyon összeveszek vele,de a párom miatt nyilván nem akarok.kértem a párom,hogy beszéljen már vele,mert 14-15 hetes terhesen úgy felidegesített,hogy sírtam ês remegtem miatta, elegem volt,de nem tudom figyelmenkívül hagyni,akárhogy is próbálom,és senki a családjából nem beszél vele. párom szerint nekem kéne vele beszélnem,meg ōt hagyjam ki....... nem tudom,mit csináljak, veletek volt ilyen? hogyan reagáltatok?
2015. aug. 23. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyeneket szól be, akár neked, akár tesódra, akár a cicára miket szólsz vissza. Bennem annyira felment volna ettől a pumpa, hogy megmondtam volna neki, hogy takarodjon a házamból és soha többet ne tegye be a koszos lábát. Ha megsértődik, hát megsértődik, annál jobb. Ha pedig ezután is jönni akarna és a férjem nem tenne ellene semmit, nem érdekelne, hogy ő az apja, megmondanám, hogy ha jön, akkor én arra az időre megyek, mert nincs szükségem arra, hogy egy ostoba bunkó idegesítsen. Utálom az ilyen típusú embereket.
2015. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmit nem szóltam, maximum nem néztem rá már a vége felé. igazából anyósomat nagyon szeretem,és gondolom ha összevesznék a férjével,akkor õt is megbántanám vele,de nagyon unom ezt a viselkedést, lehet,hogy a sokk miatt nem szóltam vissza,vagy csak a béke kedvéért,de sokáig már biztos nem tūröm. voltak 'jobb' beszólásai is, pl 'ha nem lesz ez a ház sterilebben tartva amikor megjön a gyerek,akkor rátok hívom a gyámot' undorító,én elég hányós-rosszullevõs terhes vagyok,a párom meg dolgozik, és azért nem csillogott minden, de elõtte én napi szinten takarítottam,és miután megszületik a gyerek is így lesz,mivel tisztaságmániám van,de szerencsére nem beteges szinten...de akkor is...és senki nem szólt rá,pedig elsõsorban a párom vagy az anyósom dolga lett volna szerintem.ha az én apám viselkedik így vendégségben akkor tuti lesül a képemrõl a bõr... de szerintem tartanak tõle, vagy nem tudom,de nagyon nagy királynak érzi õ ott magát.mindenbe okoskodni akar, persze végzettsége semmi (nekem jogi diploma,testvéremnek pszichológusi). persze a pszichológiára is beszólt,hogy az nem tudomány,meg hogy nem csinálnak semmit....ok:) de õ életében nem tanult annyit,mint mi egy hónapban,és ebben is leszól, nagyon tudatlan szegény.persze nincs bajom azokkal,akiknek szakmai végzettségük van,vagy akármi,mert nem csak úgy lehet okos az ember, mert iskolákkal esetleg tanultságot kapunk,de õ tudatlan is szerencsétlen.
2015. aug. 23. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 10 éve vagyunk együtt párommal még csak most akarunk babát erre anyós beszól hogy rakassak fel spirált pedig tudja hogy minden vágyunk már egy közös gyerek próbálunk tölük távol maradni de folyton jönnek beleszeretnek látni a családi életünkben.

Nem is tudom elkébzelni mi lesz ha sikerül előre félek mi vár ránk.

2015. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem rakod helyre? A párod miatt nem kellene mindent elviselned! Én a helyedben azt csinálnám, hogy ha jön, elmennék otthonról, de megpróbálnám inkább azt, hogy ne is jöjjön, menjen a párom egyedül a "kedves" apjához.

Anyósod milyen? Normális? Ő nem mondja a férjének, hogy vegyen vissza magából?

Amúgy nekem nagy szerencsém van, anyósék nagyon aranyosak, kedvesek, segítenek ahol tudnak, teljesen jó a viszonyunk.

2015. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de mikor jönnek,akkor nálunk laknak,és egy hétig is itt vannak sajnos.vagyis többet ez nem fog elõfordulni,mert megmondtam a páromnak,hogy többet ide nem jöhet,mert kétszer láttuk õket vendégül,és mind a kétszer ugyanúgy viselkedett.

az anyósom nagyon aranyos,õ állandóan sütött,fõzött,rendet tartott. szegényt sajnálom is,mert gondolom mindenhol ilyen szégyent hoz rá a férje.mondjuk a tanácsaival õ is ki tud akasztani,meg ugye most be van pörögve,elsõ unokája lesz,és most mindenfélével idegesít õ is,de közel nem olyan szinten,mint az após.

2015. aug. 23. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
14 éve tart a kapcsolatom a férjemmel. Apósomat imádtam, mert egy nagyon jó ember volt. De anyósom egy hárpia. Ő nem a macska nyakát akarta kitörni, hanem az enyémet. :) Mielőtt 1 szót is beszéltünk volna, már gyűlölt és ez később sem változott. Nem lesz jobb a helyzet, csak rosszabb! Addig elviselhetetlen volt a helyzet nálunk is, amíg el nem lett küldve a p..csába, jól ki nem lett osztva, hogy mekkora bunkó. Én évekig néztem a férjem lelkét, a családi békét és hagytam magam megalázni, bántani. Aztán tudod a szerelem tüze már nem lángol úgy, és a férjed egy idő után kezdi elhinni, hogy a kedves papának valahol igaza van. Főleg ha már most sem áll ki melletted! Engem a férjem mindig megvédett az anyjával szemben, mégis bogarat tett a fülébe. Közben lesz gyermek is, akit majd jó eséllyel fincoltat a papa, mert a te véred, hasonlít rád. Ebben a szituban már nehezebb rendet tenni, bár nem lehetetlen. Én is hagytam, hogy idáig fajuljon a dolog, ésmég a szerelmünkért is újra meg kellett küzdeni. Gondold át! És ne hagyd magad.
2015. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazad van, ebbe még nem gondoltam bele,hogy a párom majd hinni fog neki,de teljesen jogos.tudom,hogy nem kell a korkülönbség miatt hagynom magam,csak tudom,hogyha elkezd kiborulni a bili,akkor mindent a fejéhez fogok vágni,fõleg ha a nevelésembe fog beleszólni,ugyanis neki nincs jó referenciája (a párom testvére skinhead volt, drogozott, verte a barátnõit stb). ha ezt a fejéhez vágom (márpedig meg fog történni,mert õ sem fog leállni,az tuti), akkor tuti,hogy hozzájuk többet nem mehetek,és ez is eltaszíthatja tõlem a párom.pedig ezt az egészet nem én kezdtem,és többször is kértem rá,hogy beszéljen az apjával higgadtan, de nem tette meg, én meg úgysem fogom magam sokáig hagyni.csak hirtelenharagú vagyok,az a baj. de õ akarta magának...
2015. aug. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!