Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már így valaki? Hány...

Volt már így valaki? Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt héten hétfőn lett két pozitív terhességi tesztem. Előtte 5-6 napig rosszullétek kínoztak, hányinger, 0-24ben szédülés.

Holnapra kaptam időpontot a dokihoz, de már megőrülök, mert nem tudom, hányadik hétben is járhatok - főleg, mert a lányom is későn derült ki, 13 hetes terhesen, 3 negatív teszt után. (Akkor azt mondta a dokim, hogy aránytalanul kevés hcg-t termel a szervezetem, de ez nem általános, a következő terhességnél nem valószínű, hogy előfordul.) Mondjuk vele nem is volt semmiféle tünetem.


A szülésem óta 35 naposra állt be a ciklusom, néha csúszás és rövidebb ideig tartó mensi előfordul. Legutóbb június 26-án jött meg, azóta volt egy negatív és múlt hétfőn egy pozitív tesztem. A mensim három napig tartott, az első nap erős volt, a második nap már gyengébb, a harmadik napon minimális, barnás. Görcs, stb. nem volt. Ezek alapján peteérésem félidőben, július 12-én lehetett. A párommal 10-én voltunk együtt.


Azért aggódom, hogy mi van, ha a júniusi "mensi" alatt már terhes voltam? Ha azért volt rövidebb és szokatlanabb? A lányommal az ötödik hónapig voltak ilyen "álvérzéseim".

Előtte mensim május 19-én volt.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Tudom, úgyis az orvos tudja megmondani holnap, de tapasztalatok érdekelnének.


2015. aug. 24. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,ha az utolsó vérzésed június 26 akkor már több,mint 8 hetes vagy,de majd holnap kiderül,majd ird meg.gratulálok
2015. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha legutóbb is későn derült ki és olyan szokatlan menzid volt, akkor akár idősebb is lehet. Aggódni nem kell, 14 hetes kor is jó a 12 hetes UH-ra. De a legutóbbi menzesz szerint is legalább 8 hetes a terhesség. És még így is elég későn mutatta a teszt, már 7 hetes kor körül.. 6 hetes lehettél amikor hanyingered volt, így is teljesen reális szóval csak nem idősebb a baba..
2015. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!