Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség bejelentése munkálta...

Terhesség bejelentése munkáltatónál mikor? (veszélyes munka esetén).

Figyelt kérdés

Nagyon veszélyes a munkám terhesen, így amint lehet mennék táppénzre. 2 hét múlva megyek csak az orvoshoz előbb nincs értelme (mert még biztosan nincs szívhang pár napja van pozitív tesztem).

Simán táppénzre nem tudok elmenni, mert akkor félek hogy elküldenek (nemrég kiesett majdnem egy hónapom betegség miatt), szeretném a lehető leghamarabb bejelenteni,mivel ezt a munkát terhesen nem lehet csinálni,veszélyes.

Mikor lenne jó időpont erre? Írásban miket írjak bele?


2015. aug. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan a papírod a nőgyógyásznál, akkor irány az üzemorvos.

A tőle kapott papírral kötelesek könnyített munkakört felajánlani, ha az sem jó, akkor táppénz.

2015. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal, amint a doki megerősítette.
2015. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen mentem orvoshoz a pozitív teszt után. Laborba küldött és az alapján megállapított a terhességet.
2015. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megállapította*
2015. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Gratulálok! Mi még csak próbalkozós időszakban vagyunk, de szintén veszélyes a munkám, azonnal táppénzre kell majd mennem. Mit dolgozol? Írsz ha bejelentetted?
2015. aug. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!