Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen iskolába/tanfolyamra...

Terhesen iskolába/tanfolyamra járni? Aki volt így, hogy ment a reggeli rosszullétekkel, ilyesmi?

Figyelt kérdés

Sikerült beiratkoznom egy munkaügyes nyelvtanfolyamra ami összesen 4 hónap lesz. Most fog indulni, viszont (még nem biztos, de) úgy néz ki, hogy teherbe estem, ezért foglalkoztat, hogy akkor most hogyan fog menni a tanfolyam. Reggel fél 7kor már indulnom kellene minden reggel, és délután 2ig lennék ott kb.

Akik voltak így, esetleg sokat voltak rosszul, hogy oldottátok meg?


2015. aug. 27. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez semmiben nem különbözik egy munkahelyi bejárástól a leírásod alapján, és mivel a legtöbb nő végig dolgozza a terhességét, biztos megy neked is, ne aggódj. :)
2015. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyetemre jártam terhesen. Minden rendben volt. De bármit válaszolunk is, senki nem tudja megjósolni előre, hogy te hogyan fogod viselni. Lehet, hogy nem is lesznek reggeli rosszulléteid, lehet, hogy reggelente 15-30 percet leszel csak rosszul, nálam így volt. Annyit kellett tennem, hogy fél órával hamarabb keltem. De sajnos az is lehet, hogy nem fogsz tudni bejárni. Ha már kialakult a helyzet, akkor kereshetsz csak rá megoldást, pl. megbeszéled a tanárral, lehet, hogy reggelente késel, vagy az ajtó mellé ülsz, és gyorsan kimész, ha rosszul érzed magad. De remélem, hogy minden rendben lesz.
2015. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En féltem a rosszullétektol, nehogy a buszon kapjon el. Kár volt érte, reggelente végül nem volt semmi bajom, csak este.

Közel sem biztos, hogy lesz neked is hányingered. Sokan megússzák. :)

2015. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az a baj, hogy kiskoromban is nagyon hányós voltam, néha most is előfordul, hogy csak simán az utazástól is rosszul leszek, ezért valahogy előre érzem, hogy ezt sem úszom meg. Meg azt nem írtam, hogy oda is meg vissza is 1-1 óra lesz a busz út. De reménykedem, hogy nem lesz gond :)

2015. aug. 27. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:

6 hetes koromtól hányok és egész nap hányingerem van... 1-1 óra buszút van a munkahelyemig. 1 hétig szenvedtem, bejártam, már nem bírom. Reggel, délelőtt, délután, este, éjjel... Bármikor hányhatok :/ nem bírtam így buszozni se.

Én is hányós voltam kiskoromban.

2015. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is egyetemre jártam a terhesség mellett. Szintén hányós voltam kb. 4 héten keresztül. Vannak jó kis ártalmatlan bogyók, homeós cuccok, kaják-piák, házi praktikák, amik csökkentik a hányingert. Szedd össze őket, és próbáld sorba ki őket. Legalábbis én így tettem :)

Amik legjobban beváltak:

Magne B6 (enyhe émelygésnél)

reggel még az ágyban 2 keksz elfogyasztása

hideg kóla, amiből kikevertem a szénsavat

valami sós cucc (ropi, mogyi, stb)

hideg kefir(pépes, hideg --> nyugtató) ja, és másnaposságra is jó lesz majd később :D :D

2015. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyömbér is nagyon jó. Lehet kapni keleti boltokban ecetes gyömbért, az nagyon jó erre is, meg amúgy is finom. :)
2015. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aki munkába jár a 40. hétig, az szerinted hogy bírja? :))


igaz én nem voltam hányós, csak émelygős, de végig 7-kor indultam munkára, emellett a 30. héttől 21.00-ra értem haza mivel akkor jártam KRESZre....most egy éves a gyerekem, hétvégéi tanfolyamra járok, terhes leszek a másodikkal, de persze ez csak heti egy napot érint...remélem most sem fogok hányzni.


Szerintem ne stresszelj mert ha rágörcsölsz, hányni is fogsz, ha az elejétől lazán veszed, megkönnyítheted magadnak az első pár hetet. A terhes vitaminokat inkább este vedd be. Salvus víz segít, ha émelyegsz. Meg legyen nálad mindig egy zacskó :D

2015. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!