Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az jár valami hátránnyal ha...

Az jár valami hátránnyal ha fogászati ellenőrzésről nincs pecsét a kiskönyvben?

Figyelt kérdés
Most vagyok 27 hetes terhes. Sajnos az elejétől kezdve folyamatosan erős hányingerem van, sok a savam és hányok. Nehezen megy az evés fogmosás is, ezért eddig nem mertem elmenni fogorvoshoz. Közvetlen mielőtt terhes lettem voltam ellenőrzésen és szedettem le fogkövet is. Panaszom sincs semmi, rendben vannak a fogaim. Ha ez a vizsgálat hiányozni fog a kiskönyvből az baj?
2015. szept. 1. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs
2015. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, csak ajánlott a fogorvos. Ebből következik, hogy a pecsét sem "kell".

Egyébként én voltam fogorvosnál de nem is vittem a kiskönyvet.

2015. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén zenész. A 24-dik hétig éjjel-nappal hánytam. Utána is szenvedés volt, már a fogkefétől vagy kanáltól is öklendeztem.

Nem mentem el fogorvoshoz, semmi hátrányom nem volt belőle. Amikor a kisfiam már annyi idős volt, hogy pár órára egyedül tudtam hagyni, akkor mentem el.

2015. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem alatt nem jutottam el fogorvoshoz. Senki nem nézte.

Második alatt el tudtam menni. Azt sem nézte senki :)))

2015. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tartottam tőle, hogy ennek is meg kell lennie, hogy megkapjam az egyszeri anyaságit de ezek szerint ez nem kötelező. Ha javul a helyzet elnézek azért de egyenlőre inkább mellőzném a dolgot. Zöld kezek mentek :-)
2015. szept. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!