Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az NST-n az értékek hétről...

Az NST-n az értékek hétről hétre csökkennek. Ez azt jelenti, hogy lassan itt a szülés? Milyen értékig eshet le? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
36 hetesen még javában 170 körül mozogtak az értékek. Következő héten már csak 150, majd 140, most 39 hetesen meg már 130 volt az átlag. Egyszer egyszer leesett 110 alá is, de nem tartósan. Tudom, hogy 120-160 az ideális, de akkor mitől csökken?

2015. szept. 1. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább attól függ, hogy mennyit mozog a baba, ha mocorog, neki is gyorsul a szívverése, ha épp alszik, akkor lassabb.
2015. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :D Igen, ezt értem, de mi az a legalacsonyabb érték ami még elfogadható? A múlt héten annyira mocorgott, hogy már azért rángatták meg szegényt, hogy csillapodjon. MA meg azért mert nem volt valami aktív. NEm értem, egyik sem jó?
2015. szept. 1. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy legyen ilyen is, olyan is, hogy lássák, hogy az egészséges tartományban mozog, illetve látszódjon a dinamika, hogy ha mozog a baba, akkor gyorsul a szívverés, ha nyugodt, akkor lassul.

A 110 még jó. Engem akkor fektettek be, amikor többször mértek 100 alá leszúrásokat.

2015. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!