Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit próbálhatok meg majd,...

Mit próbálhatok meg majd, hogy esetleg beinduljon a szülés egy kicsit hamarabb?

Figyelt kérdés
Császár lesz. Ezzel nincs is már gondom, ha kell,hát kell, viszont tudom,hogy a vajúdás jót tenne a babának. Elvileg 39+2 napon lesz a császár. Mit lehet megpróbálni előtt pár nappal,hogy esetleg hátha beindul, és tudnék vajúdni egy kicsit.
2015. szept. 1. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem a dokit kérdezed?


Ha leírjuk itt 8-an,hogy szívj kokaint,akkor megteszed?

2015. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Barátnőm lépcsőzni kezdett, még aznap megszült :)
2015. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát azért, mert az orvos általában vagy nem mond ilyenre semmit.
2015. szept. 1. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkabb ne probalkozz. Hallottam rosszakat.

De amugy : seta, lepcsozes, szex, ananasz eves

2015. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Hát azért, mert az orvos általában vagy nem mond ilyenre semmit."


Vajon miért...

2015. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vajúdás nélkül, programozott császárral született a fiam.

Eszembe nem jutott volna, hogy beindítsam, inkább azon imádkoztam, hogy a kiírt előtt meg ne induljon, nehogy baja legyen, mert csípő- medencecsont deformitásom miatt (ami egyébként szabad szemmel nem is látható) be se tudott fordulni.

Gondolom nálad is oka van annak, hogy császározni fognak, ne kísértsd a sorsot...

Egyébként a vajúdás hiánya az ég világon semmi, de semmi hiányt nem okozott se nála, se nálam...

2015. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor túlléptem a terminust, az orvosom viccesen megjegyezte, hogy vessem be apukát.

Egyébként nekem császárral végződött a szülésem a legvégén (már a kitolásnál jártam), de ha ezt előre tudom, szívesem kihagytam volna a vajúdást...

2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lényeg ,hogy ne feküdj sokat. Sétál , lépcsőzz :)
2015. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lépcsőzni kizárólag orvosi felügyelet mellett ajánlatos (nőgyógyász mondta amikopr terhes voltam),mert a nyakára tekeredhet a köldökzsinór és abból te az ég-világon semmit sem fogsz észrevenni. Én is mindent ki akartam próbálni,40+4 hétig hordtam a kicsim és az 5. nap hajnalban lett meg. Tonicot ittam,málnalevél teát,stb. De úgy voltam vele,hogy majd ha a sors és a kicsim is úgy akarja kkor kiön. Nekem is császár lett volna,mert a 38. hét végéig faros volt,végül meggondolta magát.
2015. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fú,sok mindent elírtam,de gyorsan írtam,bocsi :D utolsó vagyok.
2015. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!