Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem egy hete remeg a...

Majdnem egy hete remeg a szemhéjam, lehet hogy a sok hányástól kiürült vmi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szedek magnéziumot, de nem múlik. Nem egész nap, csak néha-néha. De idegesít, mert sok napja van. Vmi hiányom lehet?
2015. szept. 1. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A szemhély remegés leginkább idegi alapon szokott lenni.
2015. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hiány, nálam alvás hiány miatt szokott lenni. Az első és harmadik harmadban 1-2 órácskával én személy szerint többet igénylek, mint egyébként.
2015. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is folyton álmos vagyok, de a meleg miatt nem tudok teggel sokáig aludni, pedig jaaaj de jól esne!
2015. szept. 1. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem is már 2 hete mióta tudom hogy terhes vagyok..

Pedig én is szedek magnéziumot de semmi, pedig én még ki is alszom magam és nem vagyok idegbeteg.

Napi több alkalommal is, nagyon idegesítő, azt hittem a szemem romlik de furcsa hogy neked is van, akkor gondolom ez is egy terhestünet a sok közül.

2015. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Picsusz ***** válasza:
Nekem is van egy ideje.Naponta többször beremeg.Én azt vettem észre,hogy mikor valami miatt ideges vagyok,akkor jön elő.Mostanában a szülés miatt :) 26hkm
2015. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem örülök, de picit nyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Mondjuk én amiatt vagyok ideges, mert olyan rosszul viselem a terhességet. Lelkileg is kivagyok picit :(
2015. szept. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!