Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 kilo hízás sok 18. Heten? A...

5 kilo hízás sok 18. Heten? A védőnőm semmit nem szolt, de olvastam itt olyat akinek igen.

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet h pont az en valaszomat olvastad, mert engem dietara fogott a vedonom, mert a 20. Heten +5 kg-ot mutatott a merleg. (Ezzel psrhuzamban, a nodokim meg megdicsert, h milyen keveset hiztam)

De, en tulsulyos vagyok, akiknek ugye keves hizas a megengedett.

Egy leiras alapjan (Margit korhaz), az elso 12 hetig 0, utana havi 1 kg hizas az idealis normal testalkatnal. Szoval neked +1,5 kg-nal kellene tartanod.

Persze mondom, ha kifejezetten sovany vagy, akkor ez nem rad ertendo.

2015. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, rajtam is plusz 5 kiló van, én így vagyok 62. Engem is letolt, próbálok is odafigyelni, de ragadnak rám a kilók.
2015. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írtam már másnak is ezt a választ arra, hogy mennyi a normális hízás:

1. trimeszterben 1-3 kg testtömegindextől függően, de ugyanennyit lehet veszíteni is. 2. trimeszterben heti 3-500 gr, szóval mostanra 1,8-6 kg közötti hízás az átlagos.


[link]


Itt ezzel a kalkulátorral ki tudod számolni:

[link]

A magassághoz ne a centit írd (pl 164 cm), hanem a métert (1,64).

2015. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 20. hétig 6 kg-t híztam. Miután ezt felvetettem az orvosnak az megnyugtatott, hogy láthatólag nem zsír.

A hasam óriási (a terhességi kornak megfelelően) és a mellem is. Simán rámjönnek a nadrágjaim (tehát fenékre nem hízhattam), csak ugye ott a nagy has...Azok a ruháim is rámjönnek, amelyekben van elasztán.

Tornázom is mellette, de ez az pocakom folyamatos növekedésén semmit nem változtat...

2015. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem is simán jók a 27-es nadrágjaim, viszont 70/B-ről 80-D-re váltottam. A férjem szekál azzal,hogy 2kg/cici, a maradék 2 kg meg a baba és a tartozékai.:)
2015. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(4-es válaszoló). Igen, egyetértek a 2-es válaszolóval, csak mellre is sokat lehet "hízni". Én is úgy saccolom, hogy legalább 1 kg-t "híztam" csak mellre. De az orvosom szerint már kezdettől annyi hcg volt a véremben, hogy nem csoda, hogy így nő a pocakom és a mellem.

Vizsgáld meg magad, tényleg zsírban "gazdagodtál" vagy csak nő a pocakod, melled nőtt (adjuk hozzá, hogy megnőnek a szerveid és a szervezetedben keringő vér mennyisége is jelentősen emelkedik)? És ugye ott van a baba.

20 hkm

2015. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!