Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos választásnál egy idősebb...

Orvos választásnál egy idősebb "befutott"orvost, vagy egy fiatal, alapos, és persze lelkesebb orvost választanál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 07:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért is választanám a fiatalabbat, mert mint írod alaposabb. Az idősebb orvos is lehet felületes és ráadásul valószínűleg hamarosan nyugdíjba vonul!
2010. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalt választottam, és nem bántam meg.
2010. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mennyire idős.


A kislányomnak a saját gyerekorvosomat választottam, amikor én születtem, még lelkes kezdő volt, most már olyan 50 körül van, de nagyon szeretem, alapos, lelkiismeretes, eddig még nem csalódtam benne.


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
fiatal lelkiismeretes!
2010. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is fiatal lelkiismeretes alapos és nagyon kedves. az idösebbek már nem ilyenek.
2010. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idősebb, tapasztaltabb, már befutott orvost cseréltem le egy fiatalra. Az idősebben érződött, hogy neki már megvan mindene, marhára nem izgatja, ha elmegy a betege. Ha rajta múlott volna, jóval idő előtt jött volna a kisfiunk.
2010. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

melyik városban?

szombathelyen van két fiatal doki,ők is lelkesek ,figyelmesek stb,én inkább őket választanám..

2010. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Debrecenből irok.Egyébként én is a fiatal mellett döntöttem,kiváncsiságból tettem fel a kérdést,de látom nem vagyok egyedül ezzel a kérdéssel:-)
2010. márc. 12. 08:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt fiatal és idősebb is ..A fiatal igen lelkes de bizonytalan !!!na de az idősebb egyből tudja hogy mi a gond azonnal!!de a fiatalabb vagy 3 szor visszahívott!!én viselkedésbe pedig nem vettem észre semmit nem tünt fel hogy a fiatalabb lelkesebb lenne mint az idősebb!!Én az idősebbet választottam!!
2010. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal doki: 4 évig volt szakorvos dokim, 4 évig nem tudott egy gyulladásból kikezelni (utóbb derült ki), 5e ft volt 7-8 évvel ezelőtt a magánrendelése, és leordított 30 idegen előtt a kórházi aulában,amiért szólni mertem, hogy ott vagyok (ő hívott be oda, akkorra).


Idősebb, tapasztaltabb doki: 6. éve vagyok a mostani orvosomnál. Kikezelt a bajaimból, végigcsináltunk 1 műtétet, 6 inszemet, 1 lombikot és nála szültem. Nem adnám semmiért. Megbízható, alapos, humánus, 3e a magánrendelése és udvarias. Nagyon jó szakember, elismert genetikus, utánajártam.


De minden ember más, kinek mi jön be. Nekem a tapasztaltabb, nem "nagy arc" doki jött be.


Debrecenben Dr. Tándor Zoltánt ismerem, a Kaáli Intézetből. Igaz nem nála szültem (miskolci vagyok), de nagyon rendes, alapos doki, a babánkat neki köszönhetjük.

Bodnár dokinál nem voltam, de őt is sokan dicsérik, csak nem tudom, hogy máshol hogy és hol rendelnek.

2010. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!