Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ket ev hiabavalo probalkozas...

Ket ev hiabavalo probalkozas utan sikerult valakinek igy?

Figyelt kérdés
ket eve probalkozunk , en mar sokszor nagyon ossze tudok torni , nagyon vagyom mar egy kisbabara , most keszulunk inszemre , van valaki akinek elso inszemmel sikerult ????
2010. márc. 12. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én két éve 21 hetesen elvetéltem és akkor első próbálkozásra lettem terhes de a vetélés után sajnos sehogy nem jött össze tavaly nyáron már kaptam clostit de annak sem lett eredménye így már kezdtem felhagyni a minden hónapban idegeskedéssel hogy na már megint meg jött na biztos most se leszek terhes mígnem januárba kiderült hogy mégis abban nem tudok segíteni hogy lesz-e elsőre hatása az inszemnek de amit tanácsolni tudok és tudom hogy nem könnyű én is átéltem két éven keresztül de ne akard annyira hidd el nagyon befolyásolja a lelki pszichés élet a teherbe esést mikor nekem is mondta a dokim nem hittem de sajnos igaza lett és már sokszor mérges vagyok magamra lehet ha nem lettem volna annyira rácuppanva már rég sikerült volna szorítok sok sikert
2010. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!