Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sex után világos barna folyás...

Sex után világos barna folyás nagy baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok,tegnap együtt voltam a párommal de 3-4 percnél tovább nem tartott mert fájt. Utána világos barnás folyásom lett ilyen darabos.De ma meg már fehéres,csak picit fáj a hasam.Az orvosom hívtam de nem érem el.Volt már így valaki???Félek nehogy baj legyen.
2010. márc. 12. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Fájt. Utána barnás folyás volt. Valószínűleg megsértettétek belül a méhszájat, ami ilyenkor vérbőbb és sérülékenyebb. Lett pár cseppnyi vérzésed, ami a hüvely savas közegében kicsapódott és barnára színezte a hüvelyváladékot. Mivel abbamaradt a barnázás, egyelőre nem aggódnék. (Én is véreztem, barnáztam a terhesség elején, és most 35 hetesek vagyunk.)


Ez persze az én elméletem, ha eléred az orvost, akkor vagy megerősíti, vagy nem. A szexszel pedig vigyázzatok a jövőben: csak óvatosan. Ha fáj, akkor meg ne 3-4 percig tartson, hanem azonnal abbahagyni!

2010. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Óvatosak leszünk mert nagyon megijedtem.

Az orvosomat azóta sem értem el de remélem nem lesz gond.

2010. márc. 12. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor menj el másik orvoshoz, valaki ultrahangozzon meg. Jobb a békesség. Inkább mint izgulj, aztán baj legyen.
2010. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, szex után nekem is volt vérzés, de az pirosas volt, nem barna, és tényleg a párom sértett fel. De mi ezt utána rögtön, éjfélkor, az ügyeleten meg is tudtuk. És nyugodtan mentünk haza.

A barna nem jelent jót, persze a piros sem..., de ha za orgazmus csinált méhösszehúzódást pl, vagy a kialakulóban lévő méhlepény van a méhszájon, de legalábbis rálóg, akkor abból is jöhetett a gyenge vérzés, szó, ami szó, én húznék a dokihoz. Már szívhang is lesz, 90%. Megnyugodnál.

A szexet meg hanyagoljátok a 12. hétig...

28 hetes km

2010. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a rend kedvéért leírom, mit mondott az orvosom, mi az a barnázás. Ismerős lesz, hiszen írtam már: a hüvelybe kerülő vér a hüvely savas közegében kicsapódik, és barnára színezi a hüvelyváladékot.


Azaz a barnázás is vérzés, csak jóval kisebb mennyiség. Jobb a barnázás, mint a tényleges piros vérzés, mert az utóbbi azt jelentené, hogy rövid idő alatt olyan sok vér jött, hogy nem is volt ideje kicsapódni és barnává változni.


5 hetesen piros vérzés miatt robogtunk be a nőgyógyászati ügyeletre, ahol Utrogestant írtak fel. Utána is előfordult még egy-egy kis barnázás, de az már nem volt vészes, a baba megmaradt, nemsoká szülünk.


első voltam

2010. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!