Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az baj, hogy...

Szerintetek az baj, hogy mindig estére van hányingerem és nem reggel? Mert általában reggel szokott másoknak lenni. Kérlek írjatok! Köszike előre is!

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is eddig az esték mindig rosszabbak voltak, mint a reggel. 11+4 vagyok, 10hetesen ficánkolt nagyon az UH-n:) Szerintem nem jelent semmit. Legalább mi kialusszuk:)
2010. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, mert nekem is így van. :) Legalább is a védőnő semmit sem mondott rá.
2010. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Nem törvényszerű, hogy reggel legyen.Csak az a gyakoribb, mert többek között a HCG hormon okozza, aminek reggelre a legmagasabb a koncentrációja.Az első hónapban ha hajlamos vagy rá, a hányinger a nap bármely szakában rád törhet.Nekem pl. hajnalban volt, 3-4 körül, vagy még korábban.Erre ébredtem, és utána órákig forgolódtam, míg elmúlt.Megtanultam, hogy mitől múlik el.Hánynom nem kellett egyszer sem, és a 10. héten elmúlt az émelygés is, mintha elvágták volna.
2010. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig akkor van amikor éhes vagyok..a védőnő szerint nem baj, ha nem reggel van..ne aggódj..


12 hetes km

2010. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem is így van! Az első terhességemnél minden reggel rosszul voltam a 13. hétig. Most meg semmi gond reggel... de ha este ránézek a főtt kajára, már jön is minden kifelé!!! De ez is elmúlik, nekem szintén a 13. héten szűnt meg ez a tünet.


22 hós kislány anyukája + 19 hetes kismami

2010. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én még csak 7hetes vagyok,de ez kicsit zavar,hogy pont este felé jön rám.Autóba ülni nem tudok még rövidebb távra sem,mert akkor öklendeznem kell.Elég zavaros.
2010. márc. 12. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig rosszabb volt az este, mint a reggel. Reggel hányingerem volt, aztán ettem és elmúlt. Aztán délután kettő felé megint jött a hányinger, egyre erősödött, este hattól már fetrengtem a rosszulléttől...


35h km

2010. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szintén. Egész nap kisértett a hányinger, de estére mindig tetőzött. A barátnőmnél szintúgy. Nyugi ez normális.

23 km

2010. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is mindíg az esték rosszabbak voltak.valakinél ez a természetes.
2010. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!