Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vagy Hipp Natal?...

Gravida vagy Hipp Natal? Melyik jobb? Melyik tartalmaz több vitamint?

Figyelt kérdés

Melyikben van elég jód? És okoznak e székrekedést!

Tapasztalatok?


2010. márc. 12. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hipp Natalt leváltottam gravidára, mert míg a hipp natalt edtem, kétszer is lebetegedtem. - lehet, hogy vélelen volt-, de most a gravidát nem cserélem le semmi pénzért. Olcsóbb is és nincs hányingerem tőle.
2010. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én a hipp nataltól hánytam, néha a gravidától is.

De épp ma mentem az utolsó terhességem alatt vett labor eredményemért.

Még most is csak a vörös és fehérvérsejtemben van egy ici-pici eltérés. Szóval végig gyönyörű laboreredményekkel büszkélkedhetem........hála a gravidának

2010. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos a terhesség megállapításakor Gravidát javasolta, szedtem, de hánytam tőle. Azt hitem ez a terhesség miatti első 12 heti rosszullét, de aztán a 12. hét után is megmaradt... Az orvos erre javasolta a Hipp Natalt, azóta elmúlt a hányás. Szóval nekem a Gravida nem vált be. De ezt mindenkinek a saját szervezete érzi.

A Gravida kimondottan tele van vitaminnal, egy nagy adag "lökés" a szervezetnek, a Hipp Natal inkább egy sűrű és édes gyümölcslé készítmény.

Nekem egyiktől sem volt székrekedésem.


Boldog babavárást,

26 hetes kismama

2010. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek más válik be. Nekem a Hipp Natal a kedvencem, még most, szoptatás alatt is szedem. Pont annyi vitamin van benne, amennyi kell, nem egy lórúgás. Természetes vitaminkészítmény, hiszen gyümölcsökből és zöldségekből vonták ki, nem pedig szintetikus, mint pl. a gravida, az elevit stb. Könnyű bevenni, mert folyadék. És szerintem, ha valaki rendesen táplálkozik, főleg most, hogy jön a tavasz, lesz sok friss gyümi és zöldség, nem kell óriási adag. És még valami. A dokim azt javasolta, hogy az első három hónap után ne szedjek már semmit. 4 hónap után abba is hagytam. Maltofer tablettát kellett szednem, de a 7. hónaptól nagyon vérszegény lettem. Megemelték a Maltofer adagot, de nem használt. Ekkor újra elkezdtem szedni a Hipp Natalt, és pár hét alatt jelentősen javult a vérképem. Ahhoz, hogy pl. a vas felszívódjon, más vitaminok is szükségesek, és ez a Hipp Natalban meg van. Én a gravidát nem szedtem, de a barátnőm nagyon meghízott tőle. Ám neked kell dönteni, ez csak az én véleményem.
2010. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja, és a Hipp Natalban van elég jód is, és nem volt tőle székrekedésem, inkább mindig segített, hogy sikerüljön :)
2010. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a Gravidát szedtem, nagyon jó készítménynek tartom, bár nekem is mindig hányingerem volt tőle. Ha nem közvetlen evés közben vettem be, hanem két étkezés között, akkor mindig hánynom kellett.
2010. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Hipp Natalt iszom, és soha semmi bajom nem volt tőle, a babám is nagyon szépen fejlődik! 27 hetes kismama
2010. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Én reggel Gravidát szedek,napközben 2x1 Béres magnézium,este pedig iszom a Hipp Natalt.Dohányzom,de keveset.A baba gyönyörűen fejlődik és kifogástalan eredményeim vannak.
2010. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem ez volt a kérdés, de én a Femibionra szavaznék. Abban van csak aktív folsav, amit minden nő szervezete fel tud dolgozni. És ugye ez nagyon fontos a fejlődő magzat számára.
2010. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Femibiont szedtem a terhességem alatt, és soha nem volt székrekedésem.
2010. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!