Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Glycosept szájfertőlentő...

A Glycosept szájfertőlentő oldatot lehet használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Van egy kis íngyulladásom,régen ezt használtam és bevált már.

Most nem tudom,hogy nem ártok-e vele.


2010. márc. 12. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,de a tájékoztaton rajta van.vagy egy telefon házidokinak és ő is megmondja,sőt a gyogyszerészed is:-)
2010. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem a védőnő ajánlotta, hogy ezt használjam. Helyileg hat, azt hiszem valami növény(fahéj v. szegfűszeg) alkoholos kivonata. Mivel nagyon keveset használsz belőle, így nyugodtan használhatod :))
2010. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. márc. 12. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet használni, én is használom :) Csak arra figyelj, hogy ne nyeld le. Én nem öblögetni szoktam vele, hanem a kérdéses területet beecsetelem Glycosept-be mártott fülpiszkálóval. Így gyorsan hat :)


26 hetes kismama

2010. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!