Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és...

16 hetes terhes vagyok és nagyon kívánom a gyümölcsöket és zöldségeket. Ez attól lehet, hogy valamilyen vitamin hiányom van, mert olvastam, hogy amit kívan a kismama az hiányzik a szervezetéből?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes meglatas.

En mindket terhessegem alatt nagyon kivantam a gyumolcsot-zoldseget,vitaminhianyom megsem volt.

Marmint c vitamin tuti nem mert azt 2000 mg-ot szedek naponta.. a vasammal is mindig rendben volt minden.. ja es a terhesvitamint 16.hetig szedtem.

Amugy pedig nem terhesen is sok paradicsom-paprika-uborka salatat eszem es naponta-ketnaponta gyumolcsot.

Szerintem nem vitaminhianyt jelez.

2015. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szedjel terhesvitamint, es egyel amit szeretnel :)

Nemtudom ez mitol lehet, de en pl undorodtam a hustol terhesseg alatt. Akkor az mit jelez ?

2015. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is folyamatosan gyümölcsöt kívántam! Semmi gond nincs ezzel, azt egyél ami jól esik!

Sajnos nekem kiderült a 24. héten hogy terhességi cukorbetegségem van, így a gyümölcsöt szinte teljesen el kellett hagynom :( illetve max egy alma fért bele a napi adagomba! Remélem te nem jársz így, de azért akartam elmesélni, mert a megállás nélküli gyümölcsevés, annyiból nem a legjobb, mert sok a gyümölcscukor..

DE! nem akarok bogarat ültetni a füledbe :) Hiszen attól hogy kívánod, nem jelent semmit:) Csak nekem nagy törés volt, mikor kiderült hogy nem ehetek.

Jó egészséget kívánok nektek!


34hetes kismama

2015. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Badarság. Én a gumicukrot és a milkát zabáltam mindhárom terhességnél :)
2015. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is kívántan nagyon, biztos nem volt vitaminhiányom mert emiatt tettem le a terhesvitamint, hogy most úgy sincs gondom vitaminokkal, viszek be eleget.

De kb 18 hetesen az uborka vetett véget az étvágytalanságnak, állandóan uborkás szendvicset ettem annyi ubival, hogy a férjem szendvicses uborkának nevezte. Akkor pedig szedtem még a vitamint is.

2015. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak hülyeségeket kívánok, pizza, meki, szendvics. Nekem milyen hiányom van? :)) Örülj neki, hogy egészséges dolgot kívánsz :)
2015. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első hetekben a nutellás kenyeret kívántam, most a szalonnát. Nem tudom milyen vitamin hiányozhat a szervezetemből. ;)
2015. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!