Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesseget nem...

7 hetes terhesseget nem reggeli vizeletbol is kimutat a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kimaradt a menzeszem, az elso tesztet 2 hettel utana esti vizeletbolk csinaltam, negativ lett, a masodikat ra 1 hetre deli vizeletbol,szinten negativ. Egy 7 hetes terhessegnel mar olyan magas a HCG szint, hogy a nem reggeli vizelet is kimutatja, ugye? semmi tunetem nincs, csak a menzeszem maradt ki. szerintetek??


2010. márc. 12. 20:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat!!Par napja reggeli elso vizeletbol is csinaltam egy tesztet ( a harmadikat:)) es az is negativ. szerintetek akkor megnyugodhatok??
2010. márc. 15. 16:24
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg, persze. Tuti nem vagy terhes. Egyébként a fogyókúra is befolyásolja a menzeszt.
2010. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, hogy megnyugodhatsz-e. Terhességet illetően igen, az már eddig is bitos volt, hogy nem, 3hét után akármilyen érzékenységü, bármilyen napszakban kimutatja, és ha azt nézzük, hogy fogigátlót szedsz, akkor meg pláne nem sok esély van babára. Viszont az nem normális dolog, hogy ennyi ideje késik, egy kivizsgálásra menj el szerintem.
2010. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz, sztem nem vagy terhes.

A tesztek többsége a nem várt kürül de legkésőbb 1 hét múlva kimutatja a terhességet. 7-8 hetesen már szívdobogás van és akkor már az egekben a HCG, addigra már nincs tesz ami nem mutatná ki kivéve, ha gyári hibás :-)

2010. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.Sajnos kulfoldon vagyok, de hetfon mar tudok menni az otthoni dokimhoz, remelem nem talal semmit. Mert mostmar inkabb petefeszek cisztatol meg ilyesmiktol tartok. Azota mar volt megegy menzeszem, de sokkal rovidebb ideig tartott es kevesebb volt, mint szokott. Remelem csak a stressz zavart be ennyire, a fogyokura szerintem nem nagyon, mivel 4 kilot adta csak le (nem vagyok extrem tulsulyos,most vagyok 58 kg:)))
2010. márc. 17. 14:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet olyan nőknél akik még nem voltak terhesek bénán hangzik, de megérzed, ha terhes vagy.(persze nem azt mondom,hogy ne tesztelj:), de nekem is csak azért kellett, mert a párom nem akarta elhinni:) )
2010. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez anyunál is így volt. De ő minden terhességet megérzett.
2010. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!