Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látszódik a terhesség?

Mikortól látszódik a terhesség?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt alkat is befolyásolja, de ha erőssebb testalkatú vagyok és 13 hetes, mennyit kell még várni?
2007. nov. 6. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan már biztos fog látszani,de nem lesz szembetűnő ha erősebb testalkatú vagy.

Látványos az 5-6.hónaptól lesz.

2007. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én is erősebb testalkatú vagyok és nekem már a 8. héten látszott a pocim annyira hogy másnak is szembetűnt, tehát még csak nem is számít hoyg duci vagy vékony vagy. Majd nő nyudi addig örülj míg nem olyan anyg mert azért néha kellemetlen hogy 16 hetesen nem tudik lehajolni meg ali g jön rám vmi gönc

2007. nov. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is 8 hetes vagyok, azért lehet látni a hasam, mert teljesen fel vagyok puffadva. Reggel lapos a hasam, este meg olyan, mintha 5 hónapban lennék. Ja, és nagyon vékony vagyok. Szóval tényleg egyéntől függő, de szerintem a vékonyaknál hamarabb látni. Jó egészséget!
2007. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!