Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek a...

Van olyan kismama akinek a babájánál vesetágulatot alapítottak meg?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve 18 uh-án megalapítottak,hogy a babámnál a jobb veséjébe vesetágulata van:(Mi lesz ha tovább nől a tágulat?Akkor elkel vettetnem Őt??Vagy mi lesz a babámmal??Minden eredményem jó az AFP tökéltess.
2010. márc. 13. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is a 18.héten tudtam meg hogy vesetágulata van a balban,végig növekedett neki!De ezért nem kell elvetetni:-)))Álítolag a babák 80% kinövi 3hos korára és a legtöbbnek születés utáni pár napban rögtön eltünik.Ha megszültél viszik majd a babád pár naposan uh.ra,ha nincs tágulat oké,ha van akkor 3hosan nézik ujra!Az én fiamnak nem mult el:-(Azota debrecenbe hordom a gyereksebész kiséri figyelemmel.Ha gondolod írj rám privin.
2010. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az en babamnal 28 hetesen 2 mm allapitottak meg, 31 hetesen 4,5 mm-re nott, 35 hetesen meg eltunt!

Ne aggodj, siman kinoheti, meg magzati korban is!

2010. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiamnál a 18 hetes genetikai uh-n 5,1mm tágulatot állapítottak meg.A 28.heti 4D uh-n már nem volt.Dehogy kell elvetetned,nem lesz semmi baj,nyugi.
2010. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:)Nekem is. A kisfiúk 80%-nak van ilyenje. Először 4.7 mm volt, aztán 3, most pedig 6 mm a 4d-n, de mivel kanyarodott, így az se biztos. Az orvosom szerint csak 10 mm fölött van probléma. Aggódós vagyok, de megnyugtatott, hogy nincs baj ezzel. Elvetetni dehogy kell. :)
2010. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en kislanyomnal 10 mm.volt es egy het alatt eltunt,az ultrahangos doki is csodalkozott.O het honapos koraban fertozest kapott es a kezeles utan tunt el.
2010. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!