Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamák írjatok akik...

Olyan kismamák írjatok akik nem mentek 4D-re! És miért?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. márc. 13. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen elmentem volna de sajnos nem volt rá pénzünk és most ennél a babámnál is elmennék nagyon, de most még rosszabb a helyzet...

így ez a luxus nálunk kimarad, majd megyünk a kötelező ultrahangokra, ami a kórházban van feketén fehéren...

Sajnos ez van

2010. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rá pénzünk. Sajnos ilyen prózai oka volt.
2010. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen mentem volna, de a legfőbb oka az volt, hogy ha kifizetem azt a rengeteg pénzt, akkor mi van ha pont úgy fekszik hogy nem látom? Nagyon szomorú lettem volna.
2010. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nem tudtuk megengedni magunknak... :(
2010. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ugyan azon ok miatt, mint az előzők... én is szívesen elmentem volna, de sajnos soha nem jött össze úgy a pénz, vagy mindig másra költöttem(kisruha, matrac, stb) amit fontosabbnak tartottam...

32 hetes km

2010. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
95%
Szia! Én azért nem mentem, mert nem jó a túl sok uh a babának. Hozzáértő is ezt vallotta, és a neten is találtam erről cikket.
2010. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ugyan az, mint az elöttem szólóknak. anyagi gondok, és én is ha volt egy kis pénzünk, akkor azt másra költöttem (baba ruha, pelenka, popsi krém, apróságok-kis olló, fésű stb.) az egészben az a poén, hogy egész idö alatt úgy volt fordulva a babánk, hogy már csak a 37. héten lehetett megnézni, hogy mi is van a kicsi lábai között. :) tehát igy nem is bánom, mert tuti, hogy 4d-n is ez lett volna. :)
2010. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos anyagi okok miatt.

én nagyon meg vagyok elégedve a fogadott orvosommal, és ő sajnos nem csinál 4 D-s UH-ot, így könyebb volt elfogadni, hogy nem lesz 4D-s fotó, sem UH...

2010. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs rá keret. :(

Ha meg összejönne az ára, akkor befizetünk egy rég lemaradt számlát. :S

Eddig nem tudtuk meg a nemét, a kíváncsiság hajtana 4D-re, de a szüléskor úgyis kiderül. :) Örülök, hogy a havi terhesgondozásra össze tudjuk szedni a pénzt a fogadott dokimnak.

29 hetes km

2010. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!