Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok. Nagyon el...

31 hetes vagyok. Nagyon el vagyok szomorodva, mikor itt az oldalon olvasom, hogy kinek milyen sokat mocorog a picije, míg az enyém már az eleje óta csak alig mocorog. Főleg inkább este, ha a kezem a hasamra teszem. Nektek, hogy van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
:) Ne szomorkodj, én se éreztem túl sokat anno a kislányomat, de én annak tudtam be, hogy volt egy kis réteg (kb. 5-6 cm) zsírréteg a hasamon előtte is.. Este éreztem csak néha, mikor hanyatt feküdtem az ágyon. Nappal még dolgoztam a 34. hétig, jöttem, mentem, nappal szinte soha nem is éreztem Őt mozogni. 16 hónapos leány anyujáka.
2010. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyermekem kislány lett. Ő nem nagyon mocorgott a pocimban. Most 3 éves és egy örökmozgó. :)

Most kisfiút várok (32. hét) és ő olyan mint egy hullámvasút. Néha napokig tombol. Néha meg nem lehet mozgásra bírni. No ilyenkor kap el a szívroham.

Szóval ne aggódj. Minden gyerek más...már a pociban is.

2010. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom az szokott mocorogni általában,minden uhn mondják hogy mennyire aktiv,lehet kint is az lesz.Viszont Neked ha az elejétől ennyit mocorog,biztosan kis nyugodt babád lesz,ami ugye nem baj:-)))Szerintem ne szomorkodj emiatt,elég aggasztó mikor egy aktiv baba front vagy más miatt,kevésbé mocorog,én ilyenkor mindig ideges leszek.30+5hetes kismami
2010. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony így van, ahogy a 3. írta, valószínűleg nyugis pici lesz :) Az enyém is egy nyugis csemete volt, amig el nem indult! :)) (első hozzászóló)
2010. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 33 hetes vagyok, és nekem is sokat mocorog, de emiatt ne szomorkodj, minden baba más... és lehet tényleg ez előrevetíti mi vár ránk... rám izgő-mozgó aktív baba, rád pedig nyugodt,sokat alvó baba:))) !

Tényleg minden terhesség és baba más, nem hiszem, hogy emiatt rosszul kellene érezned magad! Élvezd a hátralévő időt a terhességedből!

Boldog babavárást!

2010. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!