Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nézzétek meg légyszi! Nektek...

Nézzétek meg légyszi! Nektek ekkora a babátok?

Figyelt kérdés

[link]

Az itt megadott méretek jók?AC?(32 hetes km vok)


2010. márc. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb ekkora, az én leletemre ez volt írva 31 és 6 naposan: BPD 83 mm, FL 61

32 h km

Miért, neked több vagy kevesebb?

2010. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem eszerint jó,de eszerint [link] viszont két héttel nagyobb a feje,és két héttel kisebb a hasa.4hét eltérés van a két adat alapján írt hetek között! :S Akkor melyik a jó?
2010. márc. 13. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ezen görcsölni. Ezek a táblázatok csak átlag-értékek, s nem minden baba fejlődik egyformán. Nekem pl folyamatosan le van maradva ezekhez a táblázatokhoz képest 1,5 - 2 héttel. Én is aggódtam emiatt, de az orvos megnyugtatott, hogy a babák nem törvényszerűen fejlődnek egyformán. És van aki később behozza a lemaradást. Plusz az UH-kon nem nehéz 1-2 mm-el elnézni a baba méreteit.
2010. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

jja!nyugodj meg!!Ha hiszed ha nem már az ultrahangban sem lehet megbízni!Nekem azt mondta a császár előtti napon az orvosom, hogy örüljek annak, ha a baba súlya eléri a 2,5 kg-ot, ugyanis az ultrahang azt mutatja!

És másnap 3900 grammal született meg a kislányom!

A kalkulátorokban sem bizni meg hidj nekem!

Az gyik barátnőmnek az uh. azt mutatta ki hogy vizfejű lesz, és mikor megszületett semmi baja sem volt és azóta sincs!azóta megállapították, hogy tévedtek!

2010. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!