Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel mentem volna ki...

Ma reggel mentem volna ki pisilni, de ahogy léptem minden lépésnél szúrt a hasam egyik oldalt alul. vissza feküdtem pihenni, utána felkeltem enni de ugyan úgy szúr. érzem, hogy mozog, meg nem görcsöl, de akkor mitől szúrhat?

Figyelt kérdés

volt már valakinek hasonló?

voltam uh-on kedden semmi baj nem volt,meg tegnap se,csak így ébredtem fel. mit kéne csinálni,hogy jobb legyen

köszönöm a válaszokat

20hkm.


2015. szept. 18. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen érzést a szalagok nyúlása okozott. Kellemetlen, lassan jó ilyenkor mozogni, óvatosan, és nekem egy nap alatt elmúlt, aztán hetekig nem éreztem, aztán megint... szóval voltak rosszabb napok, és jobbak.
2015. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor ne aggódjak ,igaz?

nem akarom túlzásba vinni az aggódást.

és neked is egyik oldalt szúrt?

2015. szept. 18. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mar ilyen, söt, en ejszaka veletlenül at szoktam fordulni a hatamra, es reggel szinte mindig nyomaserzessel a hasamban kelek.


Mennyi magneziumot szedsz?

2015. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig másik oldalt, és volt, hogy egyszerre mindkét oldalt is. Főleg félidőtől, ahogy hullámokban nőtt a pocim. :) Nagyon nem kell aggódni, érdemesebb az ilyen nehezebb napokon sokat pihenni, magnéziumot szedni. Figyelgesd, de nem kell aggódni! Holnapra jó eséllyel semmi gond nem lesz már.
2015. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon kevés magnéziumot szedek van olyan,hogy napok kimaradnak :-S :-S :-S

ez nagyon nagy baj?


igen éjszaka nagyon sokszor fordultam a hátamra aztán próbáltam mindig oldalra fordulni,de sehogy nem volt jó .

2015. szept. 18. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, én paramami vagyok, bementem a kórházba, megvizsgáltak aztán annyival engedtek el, hogy ha nem múlik, akkor "érdemes más szakirányt is felkeresni". A babával minden rendben volt. (Nem is nagyon mozgott aznap így főleg ideges voltam) Másnapra elmúlt egyébként. De aznap reggel nagyon rossz volt, a WC ajtót támasztottam, nem bírtam megemelni a jobb lábamat egy pár percig. 24 hetes voltam. Gondolom nyomott a baba valami ideget vagy nem tudom.
2015. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!