Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen iratokat (fénymásolatok...

Milyen iratokat (fénymásolatokat) vigyek magammal a kórházba?

Figyelt kérdés
Ha itt a szülés ideje,milyen papírokat vigyek be magammal?
2010. márc. 13. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!!! A kiskönyvedet mindenképpen vigyed ez a legfontosabb,illetve az addigi eredményeidet is..pl.vércsoport!!!!de nekem pl.a kiskönyvön kívül nem kértek semmit!

Könnyű szülést neked!!!

2010. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár én még kismama vagyok a 37. hétben én ezeket készítettem elő:

-A kiskönyvet és minden papírt amit eddig a terhesség alatt kaptam,ahogy előttem írták.

-A hepatitis B szűrővizsgálat eredményét mert ennek hiányában automatikusan beoltják a betegség ellen a babád.

-az apai elismerő nyilatkozatot

-személyi igazolvány,tb kártya,lakcím kártya


Könnyű szülést!

2010. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én viszem:

- személyi igazolvány

- lakcímkártya

- TAJkártya

- 3 hónapnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat

- kiskönyv

- minden terhesség alatti lelet egy mappában (Wassermann-szűrés, Hepatitis-szűrés, összes ellenanyag-szűrés, összes UH-eredmény, összes laboreredmény, vércsoport-eredmény, kombinált teszt eredménye, stb.)

29 hetes

2010. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az én anyakönyvi kivonatom nem fog kelleni valamihez???

Szeretnék személyigazolványt is majd a babucinak,ahhoz elég a személyim?

2010. márc. 15. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:

A baba papírjait a BABA születési anyakönyvi kivonata alapján tudod intézni majd! Azt a kórházban oda is adják, mielőtt hazamentek. Nem tudom, felétek ez, hogy van, de a legtöbb kórház így csinálja. Ha hazamentetek, utána tudtok futkározni a többi papírért (személyi, adókártya, taj-kártya, - bár ezek közül is többet több megyében szintén automatikusan kiküldik a címetekre, ezt érdeklődd meg helyben...)

3. voltam

A te születési anyakönyvi kivonatod nem kell.

2010. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!