Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességtől kell...

Hány hetes terhességtől kell a biztonsági öv lehúzót használni?

Figyelt kérdés
Illetve honnan javasolt. Most 5 hetes vagyok, gondolom most még nem annyira indokolt. Csak ha már valóban gömbölyödik a pocak?
2010. márc. 13. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elvileg az elejétől. nem az a lényeg hogy gömbölyödik a pocak hanem hogy a hirtelen fékezés stb.. ne nyomja meg a hasad..
2010. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a válasz
2010. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ez kötelező vagy csak ajánlott?
2010. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ajánlott nem kötelező!!!
2010. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig gondolkodtam az övterelőn végül mégsem vettem, pedig még most 34 hetesen is vezetek, de ha jól emlékszem pont itt az oldalon ajánlotta valaki, (Megjegyzem nagyon jó ötlet, hálás is vagyok érte) hogy kössem be úgy magam, hogy először becsatolom az övet és utána szállok be a kocsiba, és ha már bent vagyok, akkor bujjak át rajta. Így a hasamat nem nyomja az öv, de a mellkasomnál tart egy hirtelen fékezésnél. Én azóta is így csinálom. Akkor is ha vezetek és akkor is, ha utas vagyok. Szóval szerintem, ha venni akarsz vegyél, de addig is próbáld ki így, biztos, ami biztos. Jó babavárást
2010. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rossz ötlet(az átbújós),de úgy megbüntetnek mint a huzat ha észreveszik.Nem szabályos,csak bízhatsz a rendőr jóindulatában. :)
2010. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sokkal büntetnek ha elkapnak. annyi mintha nem lennél bekötve. de tuti én sem veszek inkább bujkálok.
2010. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én 2 éve raktam le a jogsit és mi már ugy tanultuk hogy terheseknek nem kötelezö az övet hasznákni!
2010. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak, aki a kérdésre válaszolt.


A többi mind off volt... Én nem javaslatokat kértem az övre, hogy vegyek-e vagy sem....


Átbújós ötletről meg csak annyit, hogy ok ha alul nem vagy bekötve - de ha neadjisten ütközöl nagy erővel, akkor alul nem tart semmi vissza attól, hogy előre repülj a lábaddal, azaz simán úgy tudsz csúszni, hogy komolyabban megsérülsz. De mindenki tesz a saját belátása szerint.

2010. márc. 14. 20:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elején kifejezetten kényelmetlen volt vele az utazás.. Akkor még nem volt fentebb a méhem,és éppen ott volt a lehúzó rész,hogy pont nyomott :( .Mondjuk nekem későn kezdett növekedni a hasam(a 13.hétig nem is látszott),így kb. a 20.héttől vált hasznossá.De nem bántam meg,hogy megvettem,sőt... Ha sokat autózol áldozz rá! Minden jót! :)
2010. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!