Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most készülök hajat festeni....

Most készülök hajat festeni. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Lelkiismeret furdalásom van, de két fodrászt és a védőnőt is megkérdeztem. Azt mondták egyszer-egyszer nem árt, csak tegyek fel szájmaszkot.

20 hetes vagyok.


2010. márc. 14. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a terhesség alatt 3X festettem és blansoltattam.

Nekem a nőgyógyász nem ellenezte!

Sőt a

2010. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

folyt:

Sőt a fodrász kismamák is dolgoznak álltalában, ameddig bírnak.

Nyugodtan fess hajat semmi gond nem lessz!

2010. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

csak jól szellőző helyen tedd!! nem az miatt ellenzik, mert valamennyi anyag felszívódik, hanem mert az ammóniát belélegzed és az lehet valamennyire káros, ezért írják, mondják azt, hogy egyszer egyszer festhetsz, csak jól szellőző helyen tedd!!! én pl rendszeresen festem anyumét, hugomét és a barátnőmét:) és minden rendben van a babával:)

32 hetes km

2010. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia, nyugodtan mehetsz festetni, csak legyen a festék ammónia-mentes. Nekem ezt mondta a védőnő és a fodrász is. Szőkíteni ilyenkor nem ajánlott.

Én voltam a betöltött 12. héten festetni, mert már nem éreztem jól magam ( a barna hajam vörösre van festve, s abban voltak szőke melírcsíkok ), az alap vöröst színt festettük csak, melír nélkül. Semmi baja nem lett a babának.

Most vagyok 27 hetes, csütörtökön megint megyek festetni. Úgyhogy 12, 27. hét. Túlzásba vinni nem szabad persze. De fontos, hogy a kismamánál meglegyen a belső összhang, akkor a baba is jobban érzi magát. Tehát nem azt mondom, hogy a festéstől lesz jobb a babának, hanem mert a kismama csinosabbnak érzi majd magát és ez a belső béke fog kihatni.

Ne aggódj, minden rendben lesz.

2010. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Így már kicsit jobban érzem magam........:)

Szép napot kívánok nektek!

2010. márc. 14. 08:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is festetem a hajam,2 szinre is(piros-fekete),legutóbb a védőnőm is pont bejött az üzletbe,és még mondta is hogy jól teszem,csinosnak kell lenni.Szóval nyugodtan lehet,legfeljebb szellőztes közben többször.30 hetes km
2010. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is festettem 4x is ha jól emlékszem, mindenki engedte. Én úgy csináltam, hogy otthon a szagelszívó alá ültem be és ott festette anyum, nem is éreztem a szagát!
2010. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ellenezte a dokim a hagyományos fesést, így hennával csináltattam.

Ismerek olyanokat, akik végig festettek, és nincs semmi baja a babónak.

2010. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Henna festéket hol lehet kapni?
2010. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok és az utolsó kérdezőnek: henna festéket bioboltban lehet kapni. Vagy fodrászkellékes üzletben.
2010. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!