Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen estben mit csinálnátok?

Ilyen estben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy tűnik,hogy terhes vagyok (halvány pozitív a tesztem) és hétvégén lakodalomba megyünk.Az alap hogy nem fogok inni,de félek a tánctól is,hogy a rázkódástól valami baja lehet majd a picinek.A félelmem alapja,hogy már volt egy vetélésem pár éve és azóta nem jön a baba.Tudom,hogy még nem biztos a terhesség mert halvány a teszt és még meg is jöhet,de ha erősödik a teszt akkor Ti az én helyembe táncolnátok vagy nem?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2015. szept. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagyon "ugrálós" táncokat mellőzd. A lightosabb, lassabb táncokkal nincs probléma.
2015. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedben nem nagyon mernék...

Max lassút, vagy úgy, hogy csak ide-oda lépegetsz, de ez a zenétől is függ. Mondjuk elvileg ha jól beàgyazódik, nem zökkenti ki semmi. Szóval ne paràzz túl.

Én vetélés, műtét után 2 nappal voltam barátnőmék lagzijában.

Hát hangulatunk se sok volt táncolni, de azért 1-2 szám erejéig beálltunk.

2015. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszok!

Tudom egy kicsit túlparázom,de mély nyomot hagyott bennem az első vetélés.

2015. szept. 23. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy a laza táncitánci, vagy lassúzás apával nem árthat. Gondolom vadul ugrálni pedig amúgy sem terveztél :)

Ha az a baba jönni akar, és minden rendben vele, akkor nem kell vetéléstől tartanod.

Az előző vetélésedre pedig gondolj úgy, hogy oka van, hogy megtörtént, valami nem volt rendben. Megtörtént, nehéz volt, túl vagy rajta, most pedig egy egészséges és gyönyörű babád fog születni. Erre tessék gondolni :)

Egy szülésznő

2015. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat :)!

Nem terveztem vad táncolást,de a laza tánci-táncitól is féltem.

Igen nagyon mély nyomot hagyott,főleg az,hogy volt szívhang szépen is fejlődött és egyszer csak megállt a szívecskéje.

2015. szept. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!