Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortusz utáni barnás...

Az abortusz utáni barnás pecsétnek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
10 napja volt a terhesség megszakításom,sajnos a második és most problémák vannak és nem tudom mit tegyek.A műtét napján volt egy kis vérzésem ami normálisnak számít,utána 3 napig nem volt semmi,de most az azóta eltelt 7 napban mindennap valami csúnya barnás pecsét jelenik meg,változó időszakokban.Tegnap véres volt a tisztasági betétem,már kezdtem örülni,hogy megjött,de amikor normális betétre cseréltem megint csak ez a barnás pecsét volt.És ez minden nap így megy.Mi lehet a baj??Fertőzés,vagy valamit elronottak??
2010. márc. 14. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már lassan 3 hete volt abortuszom, és nekem is ugyan ez volt mint neked. Először semmi, majd barnázás, néha vérzés. Ez 14 15 napig tartott!!! Most 3 napja, hogy sima fehér/átlátszó a folyásom. Nem hinném, hogy elrontottak valamit, ez természetes, de hogy honnan jön azt nem tudom. Mármint, hogy a méh-ből e? Engem is nagyon zavart, de el fog múlni. Viszont, ha tiszta vér jön belőled és görcsölsz akkor érdemes orvoshoz fordulni, mert lehet, hogy benn maradt egy szövetdarabka, de ez ritkán fordul elő.

Amire oda kell figyelni ilyenkor, az az, hogy nagyobb a fertőzés veszélye, mert nyitva a méhszáj, ahol így könnyebben feljutnak a bacik. Cserélj sűrűn tisztasági betétet+ én használtam intim törlőkendőt és zuhanyzáskor intim mosakodót is.

minden jót, és jobbulást!

2010. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem missedem volt, nagyon kis mennyiségü vérzés és rá 2 hétre ujra megkapartak, mert nem tisztultam ki rendesen. A második után viszont rendesen véreztem. Ha továbbra ia így marad/ főleg a csúnya barnázás/ akkor érdemes megkeresni a dokidat. Nem biztos hogy baj van, de a saját megnyugtatásod miatt menj el.
2010. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!