Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másodszorra elképzelhető,...

Másodszorra elképzelhető, hogy túl korány nyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés
Első terhesség alatt végig teljesen zárt voltam. 3000-rel mentem szülni. Szüléskor másfél napig nem tágultam megfelelően, végül császár lett. Elképzelhető, hogy annyira más a második várandósság, hogy esetleg idő előtt nyílni kezd a méhszáj? Vagy ez azért annyira adottság kérdése, hogy rám biztosan nem jellemző, és emiatt felesleges aggódnom?
2015. szept. 24. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, sok esetben előbb nyílik többedik szülésnél.

Nekem 17.héttől nyitva van a külső.

De semmi fennakadást nem okozott eddig, nem is kellett feküdnöm, szexelni is lehet, strandolni is.

Szerencsére semmi fertőzést sem kaptam eddig, remélem már nem is fogok, pedig az elsővel zárt méhszájnál kaptam kétszer is gombát terhesség alatt.

4 héten belül szülök.

2015. szept. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt olvastam én is. De ez tágulási gond miatt végzett csaszáros szülés után is igaz?
2015. szept. 25. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!