Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Takarításnál milyen vegyszert...

Takarításnál milyen vegyszert használtok? Mit lehet használni?

Figyelt kérdés

Én most használtam domestost, well done vízkőoldó és savó penészoldó! Kicsit sok lett szerintem, mert nagyon megfájdult a fejem. És nagyon el is fáradtam.


15 + 1 hetes kismama


2010. márc. 14. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármit használhatsz, nincs megkötés. A babának nem árt egyik sem.


De két dologra figyelj. 1) ne lélegezd be, mert megfájdul tőle a fejed, és használat után alaposan szellőztess ki. Amitől nagyon megfájdul a fejed (ez nálam a Bref vécétisztító), azt ne használd egyáltalán. 2) használj gumikesztyűt, hogy elkerüld a bőrirritációt.

2010. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerre csak egy félét használj, aztán szellőztess ki. Ha kombinálod is a vegyszereket, tuti fejfájás lesz a vége. És az előttem szólóval ellentétben azt gondolom,hogy nem árthat a babának, úgy ahogy neked is. Állapotodtól függetlenül.

Egyébként nekem szerencsém van, mióta terhes voltam, a párom átvette az ilyen feladatokat.

2010. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyik barátomnak takarító cége van, nyugodtan keresd, ő elmondja a tutit: [link]
2011. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!