Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros kismamák! Utólag...

Császáros kismamák! Utólag visszanézve újra császárral szülnétek, vagy ha lehetne, akkor inkább természetes úton?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Természetesen császáros ANYUKÁK!
2010. márc. 14. 16:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak császárral mert elötte 12-órát valjúdtam de azokkal az igazi fájásokkal és az annyira megszenvedtetett hogy nekem a műtét utáni felépülés meg se kottyant.
2010. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
en szultem siman is meg csaszarral is de SOHAAA NEM SZULNEK TOBBET CSASZARRAL!!!!
2010. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt egy császárom 3 éve, nem maradtak bennem nagyon negatív dolgok, de ha választani lehetne szeretném megtapasztalni a természetes szülés élményét!!

Persze nem 2 napos vajúdással -egy gyors (kb 3-4 órás)szülést -csak sajnos ez nem kivánságműsor!

33 hetes vagyok, valószinű nagy babám lesz, a fiam 4,7kg volt - esélyes a császár - de azért reménykedem!

2010. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

16.30-as vagyok, annyit még hozzáteszek császár előtt 10 órát vajúdtam, tehát kicsit részem volt a fájdalomból is , de akkor is a természetest választanám!

A császárosoknak utánna nehezebb, a szoptatás, a baba aluszékony, a felépülés hosszadalmas!

2010. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
én újra a császárt kérném, gyorsan felépültem és regenerálódtam. szopival kínlódtunk csak, de még ezzel együtt is inkább...1 percet sem vajúdtam, progis volt és altattak. először felállni az rossz volt, persze, de az néhány perc, nem órák, mint a vajúdás.
2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mennyit kell megint szenvedni előtte:)

Egyébként alapvetően a természetes szülést választanám!


Abban biztosabb vagyok, hogy azt tutira nem választanám, hogy sokat vajúdok, nem kaphatok fájdalomcsillapítást, majd a végén kiderül, hogy mégis műtét. Ez egyszer is sok volt.

2010. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én 5 hónapja császárral szültem második gyermekem,15 órás vajúdás után.Az első gyermekemet természetes úton szültem,szintén hoszú vajúdás után.De ha választhatnék csakis a természetes utat választanám.Én nagyon nehezen regenerálódtam.Sokáig fájt a sebem,nem tudtam emelni,nehezen mozogtam.

2010. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sürgősségi császárom volt a terhességem 33. hetében. Vessetek rám követ, de én örülök, hogy császáros lettem.Ha lesz még egy babám akkor is ezt választanám.
2010. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem 5 éve, most 22 hetes kismama vagyok, de már meg beszéltem a dokimmal hogy ez is császár legyen. Nekem semmi rossz emlékem nincs róla, gyorsan felépültem.
2010. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!